HOME


2016
2015
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    15.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava-TurfGala
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    18.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Demele,Šimčík
        (Romana Nevěřilová)
    24.03 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.03 tr.Suchánek
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 DS Březová
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    31.01 Vízdal,Demele-trenink
        (Romana Nevěřilová)
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena Arnošta z Pardubic podporovaná Dopravním podnikem města Pardubic, a.s.
1.(9)ILLUMINATI, 467am. Gonzague CottreauNeuberg Filip
2.(8)LAURIAN, 669,5am. Michal MikšovskýOlehla Čestmír, MVDr.
3.(5)READY FOR BOND, 464am. Frederic TettJirátová Petra
4.(2)SANTANDER, 669am. Pavel Složil ml.Sergeant Filip
5.(4)OUR PRESENT, 567am. Guillaume VielVašina Josef
6.(1)ELEN(FR), 567,5am. Olivier D`AndigneFranko Jozef
7.(6)KATRIBA, 768am. Jiří ŠtencelMoravec Zdeněk
ZN(3)THE IRON MAIDEN(GB), 667am. Jaroslav Brečka ml.Brečka Jaroslav

2. Nagroda Toru Wyścigowego Partynice – Wrocław - ZLATÁ SPONA TŘÍLETÝCH
1.(9)KIFAAYA(GB), 366ž. Josef Váňa ml.Holčák Radek
2.(6)NORTHERLY WIND(FR), 366ž. Josef BartošTůma Pavel
3.(5)COMMANDER PATTEN(IRE), 366ž. Jaroslav MyškaMyšková Štěpánka
4.(8)REKI, 367am. Michal MikšovskýOlehla Čestmír, MVDr.
5.(1)PACINO, 366ž. Dušan AndrésHolčák František
6.(4)LOVEHEART(GER), 366ž. Marcel NovákHolčák František
7.(10)TIKARAM, 369ž. Jaroslav BrečkaBrečka Jaroslav
8.(3)GILBERT, 366František KovačíkKovačík František
Z(2)PRINC BAJAJA, 367ž. Marek StromskýBodlák Radim

3. KŘIŠŤÁLOVÝ POHÁR podporovaný společností BOHEMIA SEKT, s.r.o.
1.(7)ČÁRIRAY, 867ž. Dušan AndrésPopelka Stanislav
2.(6)ADIUTANT(POL), 667ž. Jaroslav MyškaHurt Tomáš
3.(1)MENY BAY(IRE), 569ž. Jaroslav BrečkaBrečka Jaroslav
4.(5)ANGE GUARDIAN(GER), 767ž. Josef Váňa ml.Váňa st. Josef
5.(4)SORGENIO, 567Radek ManBělka Martin
6.(3)MAKLER(POL), 967ž. Marcel NovákVotava Jaroslav
Z(2)VENI VIDI VICI, 667ž. Josef SovkaBlecha Jan
Z(8)SARAS(FR), 567ž. Josef BartošHolčák Radek

4. Cena společnosti RETIA a EXCALIBUR GROUP (pro mladé jezdce)
1.(9)JANTAR(FR), 664,5Petr TůmaBlecha Jan
2.(7)PLAYBEC, 666Jakub KocmanHrudka ml. Jaromír
3.(8)ELEGANT DEVIL(GER), 1166Martin LiškaKřídlová Tamara
4.(2)PYŠNÝ PÁV, 566Matej RigoHolčák František
5.(4)MISTER AVIATION(IRE), 564žk. Adam EliášHolčák Radek
6.(5)HOLIN ONE, 662,5Lukáš SloupJirátová Petra
7.(6)SIR BLACK, 567am. Pavel Složil ml.Sergeant Filip
Z(1)ANATOL ARTIST(GER), 564,5Ondřej VelekVáňa st. Josef
Z(3)ZACHARY, 664Adam ČmielMinistr Antonín

5. Cena podporovaná Advokátní kanceláří JELÍNEK & Partneři s.r.o. (dostih amazonek)
1.(10)PAT`S GOLD, 664,5ž. Vendula KorečkováPopelka Stanislav
2.(11)PLAYSTARABAD, 360ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
3.(9)CHERRIES, 359Jiřina AndrésováBlecha Jan
4.(5)CARRY THE GLORY, 355Pavlína FilipováHanáček Jaroslav
5.(8)POLONAISE, 459ž. Martina HavelkováVinklárek Vladimír
6.(1)LEDGER, 458Kateřina HlubučkováHulínský Václav, MUDr.
7.(3)VICTORY BOND, 559ž. Ingrid Janáčková-KoplíkováJirátová Petra
8.(7)POLYANTE(GER), 460am. Veronika ŘezáčováFedorowicz Vladislav
9.(2)SWEET RED WINE, 357am. Veronika OlehlováOdložil Pavel
10.(6)ARMANNO, 459am. Ivana Machačová, MVDr.Mimra Zdeněk
11.(12)ALONE, 763Barbora MálkováPetrlíková Ivona
12.(4)PRINCEZNA ARABELA, 457,5žk. Simona MolkováBerthier Kateřina

6. Premio Ippodromo di Merano – Memoriál Carlo Biffi (dostih amatérů)
1.(5)DEKATMIE(FR), 464,5am. Martina LukováPopelka Stanislav
2.(4)LORD BECCARI, 566am. Frederic TettHorová Oliva, Ing.
3.(10)PAULLINKA, 661am. Michal MikšovskýVocásková Helena
4.(11)CRUEL MOLE JOE(IRE), 562,5am. Soňa BodlákováTůma Pavel
5.(6)MAINLY ROCCO, 664am. Pavel Složil ml.Popelka Stanislav
6.(12)BEAUTIFUL BOND, 562,5am. Veronika ŘezáčováSoukup Václav
7.(1)ESDARKA, 564am. Gonzague CottreauMimra Zdeněk
8.(3)TRUST ON SCYRIS, 564,5am. Adam FlorianNeuberg Filip
9.(7)VESELÝ JARDA, 460,5am. Jaroslav Šimek, Ing.Šimek Jaroslav, Ing.
10.(9)AKUHATA, 464am. Vladimír ČernýBaštová Pavlína, Ing.
11.(2)TORNADIC, 460,5am. Marcel AltenburgerPetrlíková Ivona
12.(8)APOLENKA, 560am. Radka Hradcová, Bc.Berthier Kateřina

7. Dostih ke 125.výročí pardubického Portera – Memoriál Ambasciatore Paolo Faiola (pro mladé jezdce)
1.(9)LINNGRID(FR), 361Ondřej VelekVocásková Helena
2.(11)MODŘÍN, 363Petr TůmaJunková Jana
3.(5)KOPRETINA, 359žk. Simona MolkováPiruch Jozef
4.(10)MAHONY, 362,5Jiřina AndrésováBlecha Jan
5.(2)LADY`S MAN, 360,5am. Martina LukováLuka Václav, Ing.
6.(8)LEDO, 365Jan OdložilOdložil Pavel
7.(3)EMYRTON, 362Lukáš SloupNeuberg Filip
8.(7)BAROSA, 360Kateřina HlubučkováDerych Vladimír
9.(4)MANDALOUN BOY(FR), 359,5Michal DemoHurt Tomáš
Z(6)COTIL RED(FR), 361,5Josef BorčNeslerová Romana

8. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk