HOME


2016
2015
2014
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    03.10 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    20.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    08.09 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.09 Hř.Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 Senice
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Hř.Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    27.07 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    26.07 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Kolesa
        (Romana Nevěřilová)
    12.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 p.Mazáčová
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 tr.Šomanová
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    18.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    10.05 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    04.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    02.05 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    30.04 trenér Piruch
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Wroclaw-Polsko
        (Romana Nevěřilová)
    20.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    19.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 trenér Vrba
        (Romana Nevěřilová)
    30.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    29.03 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Ministr
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.03 DS Sherpa
        (Romana Nevěřilová)
    01.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.02 trenérka Syslová
        (Romana Nevěřilová)
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena Lady Atlanty
6(1)DUMNONIA (FR) dž. Havlík Ján Dr. Charvát (CZE)
5(2)MEGKAPÓ (HUN) Abík MichalBábolna - SK
2(3)MASSAYA dž. Šafář JaromírStajňa Mika
1(4)● MOULINET (GB) Bitala TomášMN-Racing
3(5)FRIVOLINA (CZE) Laube MartinMPL Racing
7(6)LA MEZALIE (CZE) dž. Šmida ZdenkoStáj Magog (CZE)
4(7)KAJLA (IRE) dž. Šara RóbertAUTOOPRAVOVŇA Strnisko

2. Cena Cataliny
5(1)INWIN SPIRIT (GB) dž. Lukášek Tomáš DAR (CZE)
6(2)PALETA (CZE) Filipová PavlínaBlue Star (CZE)
9(3)APRILIUS (IRE) dž. Šafář JaromírStáj Kika (CZE)
3(4)CADUKE (IRE) dž. Šara RóbertAUTOOPRAVOVŇA Strnisko
1(5)DIXON (CZE) dž. Murzabayev BauyrzhanLokotrans (CZE)
7(6)● COLD PLAYER Bitala TomášMN-Racing
4(7)● SPEEDTEST (HUN) Georgjev StanislavBábolna - Tatai (HUN)
8(8)SAGENHAFT (GER) Mešetović GoranSonja Klima (AUT)
2(9)● QUITY (IRE) Abík MichalStajňa ALEX
11(10)ROYALORIEN (GB) dž. Šmida ZdenkoESKO
10(11)RED MISSION (GB) am. Broszová AndreaMPL Racing
12(12)TULUM (FR) dž. Koplík 4 RadekSyndikát 2007 (CZE)

3. Medzinárodné stretnutie amatérov
8(1)TÁBORTÜZ (HUN) am. Pap Gabriella (HUN)Bábolna - Tatai (HUN)
10(2)GREEN VALLEYS (CZE) am. Broszová Andrea (SVK)KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
3(3)MONTEBELLO (FR) am. Stummer Carolin (AUT)Gschwent Thomas (SLO)
1(4)EMERALD SMILE (IRE) am. Juránková Hana (AUT)Kaufmann Karl (AUT)
4(5)PETIT POUCET (FR) am. Radkov Denis (CRO)Renegade Racing (AUT)
7(6)HIDEKI DANON (GB) am. Stražický Tomáš (CZE)Denomplus (CZE)
2(7)SANTINO (CZE) am. Fabris Jindřich (CZE)Euroframe-Váňová (CZE)
5(8)GOLDEN GRACE am. Hricová Zuzana (SVK)FeD, spol. s r.o.
6(9)GIORDANO (POL) am. Válková Jitka (SVK)EQUIPA.cz
9(10)PANÁČEK (CZE) am. Toronyi Zsanett (HUN)Sorbon Malá Bystřice (CZE)

4. Memoriál MVDr. Tibora Staňa
9(1)COUNT OF TUSCANY (USA) dž. Šafář Jaromír PURITO s.r.o.
6(2)ITALIAN STALLION (IRE) Mešetović GoranAlexandra Kamocsaiová (AUT)
8(3)THUNDERBALL (FR) Abík MichalB.I.G. WORLD
5(4)NOEM (CZE) dž. Koplík 4 RadekKT OBAL
2(5)INDY JONES (GER) Georgjev StanislavM&S Racing Team SK
7(6)MENY BAY (IRE) dž. Šara RóbertAUTOOPRAVOVŇA Strnisko
3(7)PERFECT ONE (HUN) Bakos GáborDr. Leticia Ecsedi (HUN)
4(8)● NID (POL) dž. Murzabayev BauyrzhanTIPPLER Group s.r.o. (CZE)
1(9)WUELTO dž. Budovič ŠtefanVadual

5. Cena Termaca
1(1)MARSHALL WELLS (IRE) Georgjev Stanislav MPL Racing
5(2)CONAN ROY (IRE) dž. Šmida Zdenkotribau group s.r.o.
3(3)IZOP (IRE) dž. Šara RóbertAUTOOPRAVOVŇA Strnisko
7(4)VISION DREAM (AUT) dž. Lukášek TomášGestüt Celtic-Hill SK
4(5)PAT´S DE VOLENTE (CZE) Abík MichalStajňa Patrik
6(6)EXOTIC BEAUTY (CZE) dž. Hodáň PeterKT OBAL
2(7)MY BEAUTY (GER) Mühlbichler GerlindeVino - Masaryk s.r.o.

6. Memoriál majora Stanislava Rudu
7(1)MINI WELLS (IRE) dž. Šara Róbert AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
1(2)NOSTALGIK (CZE) dž. Havlík JánDr. Charvát (CZE)
5(3)SULMAN dž. Lukášek TomášHONOR Racing
3(4)FILEALANGLAISE (FR) Bitala TomášMN-Racing
4(5)SALIENT OF GRACIE (CZE) dž. Murzabayev BauyrzhanBORS Břeclav a.s. (CZE)
6(6)LORD TIGER (CZE) dž. Foret PetrJ+J Votava (CZE)
2(7)REBEKA (HUN) dž. Šafář JaromírPD POKROK OSTROV
8(8)LA CHARLOTTE (CZE) Laube MartinBio zelenina-Velehrad, Škrášková (CZE)
9(9)MAGIC BLADE (FR) dž. Šmida ZdenkoŠIKOTRANS - EMOP
10(10)RYANICA (CZE) dž. Hodáň PeterELPAM

7. 21. Zlatý bičík Rhapis
2(1)KENDY (GB) dž. Koplík 4 Radek Václav Slovák (CZE)
1(2)● DODYBUD (IRE) Abík MichalHONOR Racing
10(3)ZWEGAT (GER) Mešetović GoranFrank Zappe/Žak d.o.o. Žiri (SLO)
7(4)YUCCA (IRE) dž. Šara RóbertAUTOOPRAVOVŇA Strnisko
6(5)RAPHAEL SANTI (IRE) Bakos GáborDr. Leticia Ecsedi (HUN)
13(6)BEAU DREAMER (GB) dž. Lukášek TomášStall Álmodó (HUN)
11(7)ALL THE EVIL (IRE) dž. Šmida ZdenkoMeridian (CZE)
8(8)BRIGHT SAND (FR) dž. Murzabayev BauyrzhanBORS Břeclav a.s. (CZE)
4(9)● TOM TOM CHAP (IRE) Clös BenjaminStall S.J.M. (AUT)
5(10)TOYANA (GER) Georgjev StanislavM&S Racing Team SK
3(11)CHEMIK (CZE) dž. Foret PetrLokotrans (CZE)
9(12)INVISIBLE BID (GB) dž. Budovič ŠtefanMladen Rihtarič
12(13)DISTANT ROCKET (GB) Bitala TomášMN-Racing

8. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk