HOME


2016
2015
2014
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    03.10 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    20.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    08.09 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.09 Hř.Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 Senice
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Hř.Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    27.07 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    26.07 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Kolesa
        (Romana Nevěřilová)
    12.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 p.Mazáčová
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 tr.Šomanová
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    18.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    10.05 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    04.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    02.05 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    30.04 trenér Piruch
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Wroclaw-Polsko
        (Romana Nevěřilová)
    20.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    19.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 trenér Vrba
        (Romana Nevěřilová)
    30.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    29.03 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Ministr
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.03 DS Sherpa
        (Romana Nevěřilová)
    01.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.02 trenérka Syslová
        (Romana Nevěřilová)
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni III grupy. (14
1.(6)SPRING(POL), ž.Pavlíček
2.(5)SWINGER(POL), ż.R. Ganczew-­Pancze
3. Karlin
4. Dee
5. Nickitina
6. Tora

2. Międzynarodowa gonitwa z płotami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (3000m) 1/2
1.ACER(POL), 6ž. Marek Stromský8Popelka 2 Stanislav
2.IVO(GB), 5Rostislav Benš7
3.LEADING LIGHT(POL), 5R. Ganczew-Panczew6
4.DESSON(ITY), 5ž. Jaroslav Myška3 Olehla Čestmír, MVDr.
5.KREWETKA(GB), 5A. Chopyk9
ZNSOKOL(CAN), 7ž. Josef Bartoš 23Wroblewski Grzegorz Witold

2. Międzynarodowa gonitwa z płotami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (3000m) 2/2
1.ACER(POL), 6ž. Marek Stromský8Popelka 2 Stanislav
2.IVO(GB), 5Rostislav Benš7
3.LEADING LIGHT(POL), 5R. Ganczew-Panczew6
4.DESSON(ITY), 5ž. Jaroslav Myška3 Olehla Čestmír, MVDr.
5.KREWETKA(GB), 5A. Chopyk9
ZNSOKOL(CAN), 7ž. Josef Bartoš 23Wroblewski Grzegorz Witold

3. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni III grupy, które nie biegały. (1600)
1. Immon ž.Jakub Pavlíček
2. Uczitelka Tanca ž.K.Barboríková
3. Great Magic
4. Duma
5. Maxi
6. Nicaro
7. Novata
8. Sweet Star

4. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich koni, które nie biegały w gonitwie przeszkodowej. (3600 m)
1.LUMPIK(FR*), 4ž. Josef Bartoš 25Wroblewski Grzegorz Witold
2.SELLO(POL), 4ž. Marek Stromský3
3.SILVER STAR(POL), 4ž. Thomas Boyer2
4.ZINEDINE(POL), 4A. Chopyk1
5.URA URA(POL), 4Michal Kubík8
ZNTORGON(POL), 4Rostislav Benš3Složil Pavel

5. Gonitwa dla 4-­‐letnich i starszych koni III grupy. (1600m)
1. Crucis Abbey
2. Pinotage
3. Hiszpan
4. Amadora
5. Nokaina
6. Scott
7. Khole
8. Nerona
9. Happy Day
10. Jedi
11. Słowacja
12. Eria
13. Mallory

6. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich i starszych koni. (4000m) 1/2
1.BLESK(USA), 8ž. Josef Bartoš 28Wroblewski Grzegorz Witold
2.SZTORM(POL), 5Rostislav Benš2Složil Pavel
3.TARANT(IRE), 5ž. Marek Stromský6Popelka 2 Stanislav
4.HABANA(POL), 5A. Chopyk4
5.ELLA(AUT), 6ž. Thomas Boyer1
6.KRAB(GB),6 A.Čmiel 5
8.REAPER(GER*), 5ž. Jaroslav Myška10Olehla Čestmír, MVDr.
ZNNEICER(POL), 6Jakub Kocman9Sůrová Pavlína

6. Międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla 4-­‐letnich i starszych koni.(4000m) 2/2
1.BLESK(USA), 8ž. Josef Bartoš 28Wroblewski Grzegorz Witold
2.SZTORM(POL), 5Rostislav Benš2Složil Pavel
3.TARANT(IRE), 5ž. Marek Stromský6Popelka 2 Stanislav
4.HABANA(POL), 5A. Chopyk4
5.ELLA(AUT), 6ž. Thomas Boyer1
6.KRAB(GB),6 A.Čmiel 5
8.REAPER(GER*), 5ž. Jaroslav Myška10Olehla Čestmír, MVDr.
ZNNEICER(POL), 6Jakub Kocman9Sůrová Pavlína

7. Gonitwa dla 3-­‐letnich koni wyłącznie III grupy. (2000m)
1.SCEO(POL) ž. Jakub Pavlíček4
2. Normana
3. Tuchola
4. Tirana
5. Daghana
6. Ari

8. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk