HOME


2016
2015
2014
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    03.10 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    20.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    08.09 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.09 Hř.Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 Senice
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Hř.Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    27.07 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    26.07 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Kolesa
        (Romana Nevěřilová)
    12.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 p.Mazáčová
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 tr.Šomanová
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    18.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    10.05 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    04.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    02.05 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    30.04 trenér Piruch
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Wroclaw-Polsko
        (Romana Nevěřilová)
    20.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    19.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 trenér Vrba
        (Romana Nevěřilová)
    30.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    29.03 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Ministr
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.03 DS Sherpa
        (Romana Nevěřilová)
    01.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.02 trenérka Syslová
        (Romana Nevěřilová)
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Handicap Master Copyho - paddock, pruba 1/2
1.(4)SALIENT OF GRACIE, 3ž. Ján HavlíkPiruch Jozef
2.(5)SALALAH, 3ž. Martin SrnecHanáček Jaroslav
3.(6)ATHABASCA, 6ž. Jaroslav LínekKroutilík Jaroslav
4.(2)IZOP(IRE), 7ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
5.(7)GOLDEN GRACE(SVK), 3ž. Zdenko ŠmidaRočák Michal
6.(10)EPOLETTA(POL*), 4Marie TrnkováHolčák František
7.(8)ROSEGHANA, 3ž. Peter HodáňSokol Samuel
8.(3)VALTZ, 3ž. Stanislav GeorgievDemele Jan
9.(9)LANCELOT(HUN), 3Matej RigoHanáček Jaroslav
10.(1)DUNA, 6ž. Katarina BarboríkováSergeant Filip

1. Handicap Master Copyho - dostih 2/2
1.(4)SALIENT OF GRACIE, 3ž. Ján HavlíkPiruch Jozef
2.(5)SALALAH, 3ž. Martin SrnecHanáček Jaroslav
3.(6)ATHABASCA, 6ž. Jaroslav LínekKroutilík Jaroslav
4.(2)IZOP(IRE), 7ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
5.(7)GOLDEN GRACE(SVK), 3ž. Zdenko ŠmidaRočák Michal
6.(10)EPOLETTA(POL*), 4Marie TrnkováHolčák František
7.(8)ROSEGHANA, 3ž. Peter HodáňSokol Samuel
8.(3)VALTZ, 3ž. Stanislav GeorgievDemele Jan
9.(9)LANCELOT(HUN), 3Matej RigoHanáček Jaroslav
10.(1)DUNA, 6ž. Katarina BarboríkováSergeant Filip

2. Cena Rosensturma
1.(12)COUNT OF TUSCANY(USA), 8ž. Jaroslav LínekStančík Miroslav
2.(9)MARSHALL WELLS(IRE), 4Michal AbíkStančík Miroslav
3.(11)TWIST DANCER, 7ž. Martin SrnecHanáček Jaroslav
4.(10)TIZIANO VECELLIO(GB), 5ž. Stanislav GeorgievStančík Miroslav
5.(4)ORATORY DAVIS(FR), 4Matej RigoPiruch Jozef
6.(8)LUST, 5Marie TrnkováHolčák František
7.(1)SUMMER HILL(HUN), 4Gábor PaizsZala Csaba
8.(2)STINGA, 5ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
9.(3)CONAN ROY(IRE), 5ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
10.(7)GESINE(GB), 4ž. Ján HavlíkMorávková Jaroslava, MVDr.
11.(5)TOXIC(GER), 5žk. Jozef ČekalKoplík 2 Zdeno
12.(13)PEACE OF GRACIE(FR), 5žk. Radek ManKoplík 2 Zdeno

3. Cena Royal Stara
1.(9)COLD PLAYER(SLO), 9ž. Jaroslav LínekValachovič Oto, Ing.
2.(1)CADUKE(IRE), 4ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
3.(3)INWIN SPIRIT(GB), 3ž. Zdenko ŠmidaKoplík 2 Zdeno
4.(10)ZWEGAT(GER), 4ž. František DrozdaPrunk Živa
5.(7)PALETA, 7ž. Zuzana VokálkováBerthier Kateřina
6.(8)QUITY(IRE), 9Michal AbíkHanáček Jaroslav
7.(4)NÁDSZÁL(HUN), 3István Kozma jr.Kovács Sándor
8.(6)DIXON, 3ž. Jakub PavlíčekVotava Jaroslav
9.(2)MONGOL(IRE), 7žk. Radek ManHanousek Ladislav
10.(5)NEW WARLORD(GB), 5Sertash NailovBokori István

4. Memoriál Otta Suchovského
1.(13)DISTANT ROCKET(GB), 5Tomáš BitalaValachovič Oto, Ing.
2.(6)DODYBUD(IRE), 5Michal AbíkStančík Miroslav
3.(1)SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4ž. Zdenko ŠmidaHolčák František
4.(12)BIARRITZ(SVK), 5ž. Štefan BudovičKubovičová Zuzana, Ing.
5.(7)TAPDANCE(GER), 6ž. Zuzana VokálkováMoravec Zdeněk
6.(4)THUNDERBALL(FR), 5ž. Martin SrnecRočák Michal
7.(10)RED MISSION(GB), 5Matej RigoHanáček Jaroslav
8.(11)NOMÁD(HUN), 5István Kozma jr.Kovács Sándor
9.(14)YORDANA, 4ž. Ján HavlíkMorávková Jaroslava, MVDr.
10.(2)TOYANA(GER), 4ž. Jaroslav LínekStančík Miroslav
11.(9)VIVA LEA, 4ž. František DrozdaPrunk Živa
12.(3)ROBINSON CRUSO(GB), 7ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
13.(8)MY LITTLE STAR(IRE), 6ž. Károly KerekesRosival Jozef
14.(5)QUICK DART(SVK), 4ž. Stanislav GeorgievStančík Miroslav

5. Cena Czasa
1.(4)RED HOT CALYPSO(IRE), 3ž. Károly KerekesRosival Jozef
2.(3)ZORO DARK(FR), 3ž. Jaroslav LínekGrdak Tajana
3.(8)FIORHEAD, 3ž. Róbert ŠaraSokol Samuel
4.(1)QPE(HUN), 3István Kozma jr.Kovács Sándor
5.(6)LÁNGOLÓ-TÁNCOS(HUN), 3ž. Stanislav GeorgievZala Csaba
6.(7)REBEKA(HUN), 3Michal AbíkMorávková Jaroslava, MVDr.
7.(5)KNIGHT OF GRACIE, 3ž. Ján HavlíkPiruch Jozef
8.(2)THOR(POL), 3Tomáš BitalaRosival Jozef
9.(9)TATTOO(AUT), 3ž. Jakub PavlíčekKroutilík Jaroslav

6. Velká aprílová cena
1.(7)LEGIONAR(GB), 4ž. Zdenko ŠmidaKubovičová Zuzana, Ing.
2.(6)HOT FAVORITE(FR), 4ž. Ján HavlíkHolčák František
3.(2)SEPERATE OPINION(GB), 5István Kozma jr.Zala Csaba
4.(11)ICENI GIRL(GB), 5Matej RigoWroblewski Grzegorz Witold
5.(9)PRIME PREACHER(USA), 6Michal AbíkRočák Michal
6.(5)YUCCA(IRE), 6ž. Róbert ŠaraHlavenka Peter
7.(4)JOVELL(POL), 4ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
8.(8)OSTINATO(GER), 6ž. Károly KerekesKovács Sándor
9.(3)QUEBRACHO(SVK), 5ž. Jakub PavlíčekBrečka Jaroslav
10.(10)KING OF MARMALADE(IRE), 4ž. Martin SrnecKubovičová Zuzana, Ing.
11.(1)INDY JONES(GER), 6ž. Jaroslav LínekChodúr Jozef

7. Cena Prierosa
1.(7)AURELL, 5am. Ivona HladíkováStančík Miroslav
2.(5)JOHN GULLY(IRE), 7žk. Adam EliášBrečka Jaroslav
3.(1)IDEO(GER), 7žk. Vivien MocsinkaRosival Jozef
4.(4)TAMAREI(IRE), 5žk. Jozef ČekalHlavenka Peter
5.(2)ARAMONT(IRE), 4am. Andrea BroszováHlavenka Peter
6.(6)PANÁČEK, 8žk. Simona MolkováDemele Jan
7.(8)MORAJLÓ(HUN), 5žk. Radek ManHanáček Jaroslav
8.(3)ZAHA(SVK), 6žk. Zoja GalbáčováCagáň Ján, Ing.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk