HOME


2016
2015
2014
2013
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    26.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    12.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    29.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    22.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    15.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    25.08 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    24.08 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    28.07 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    13.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    29.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    09.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    08.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    26.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    24.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    05.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    03.05 DS Bodlák-skákání
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    23.04 DS Bodlák-skákání
        (Romana Nevěřilová)
    21.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    14.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    09.04 DS Bodlák-Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 DS Radim Bodlák
        (Romana Nevěřilová)
    16.01 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


2. Cena Bratislavských novín
2(1)WAAJIDA (GB) Cagáň Martin Lokotrans Slovakia
8(2)ARCTIC GALAXY (CAN) Rigo Matej Selský dvůr (CZE)
4(3)DAIME (IRE) Matuský Lukáš AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
5(4)STEFAN (CZE) dž. Vokálková Zuzana K-K Metal a.s. (CZE)
7(5)KEEP UP (AUT) Kašný Pavel Viktorie-UH (CZE)
6(6)LUKYTTA (CZE) dž. Andrés Dušan Šomanová Lenka - Lipina (CZE)
3(7)VINSTI (CZE) žk. Trnková Marie Meridian (CZE)
1(8)MURPHOSIS dž. Línek Jaroslav TJ Slávia Šurany

3. Cena spoločnosti OLO
3(1)YUCCA (IRE) dž. Šara Róbert AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
6(2)ALFKONA (GER) Matuský Lukáš Ramona Racing (HUN)
4(3)DISTANT ROCKET (GB) Stanarević Miladin MN-Racing
5(4)BRISK MOOS (GB) dž. Šmida Zdenko Dr. Ostertag
2(5)ALL THE EVIL (IRE) Rigo Matej Meridian (CZE)
1(6)● SHE´S A MANEATER (IRE) dž. Havlík Ján Aleksandar Radovanović (SRB)
8(7)DOUBLE PICCOLO (GER) dž. Línek Jaroslav M&S Racing Team SK
7(8)LINE HONEY (CZE) dž. Andrés Dušan U krále Matyáše, UH (CZE)
9(9)EASTERN LIGHT (IRE) dž. Vokálková Zuzana Meridian (CZE)

4. Cena TV Bratislava
1(1)TENO (POL) Matuský Lukáš JK & Rosival Racing (HUN)
8(2)SIR MAGNUS (CZE) dž. Budovič Štefan KT OBAL
6(3)KAROV (IRE) dž. Šara Róbert EMOP
2(4)AUTOR (IRE) Rigo Matej Meridian (CZE)
4(5)CEDAR (FR) Stanarević Miladin MN-Racing
5(6)REINI´S BOY (CZE) dž. Mühlbichler Gerlinde R. Maag - Hála (CZE)
3(7)DABIANGO (GER) dž. Šmida Zdenko M&S Racing Team SK
7(8)TIPPERARY BULL (AUT) dž. Havlík Ján CRB Racing

5. 16. Veľká aprílová cena
5(1)INDY JONES (GER) dž. Línek Jaroslav M&S Racing Team SK
4(2)PACINO MO (FR) dž. Šmida Zdenko Mladen Rihtarič
9(3)NOEM (CZE) dž. Budovič Štefan KT OBAL
6(4)● FIERY WING (GER) dž. Andrés Dušan Vimar - Dvorníky (HUN)
7(5)VAGOSH dž. Havlík Ján Vadual
2(6)STINGER (GER*) Rigo Matej K-K Metal a.s. (CZE)
1(7)● PRIME PREACHER (USA) dž. Mühlbichler Gerlinde CRB Racing
3(8)SONGSTER (GB) dž. Vokálková Zuzana Red Rebels (CZE)
8(9)● LAMBERTUS (GER) dž. Drozda František Stajňa ALEX
10(10)INNOVATOR (GER) dž. Šara Róbert OMS

6. Cena BKIS
1(1)ELEGANT DEVIL (GER) Matuský Lukáš AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
3(2)KIER (POL) Sovka Josef Meridian (CZE)
2(3)MR PAMPERITO dž. Brečka Jaroslav DIGITAL TECHNOLOGY
9(4)● BUSHIDO (POL) Čmiel Adam Stajňa ALEX
8(PN)CAMILLERI (GER) Rigo Matej Stáj Magog (CZE)
5(PN)HIDALGO dž. Cagáň Martin TJ Slávia Šurany
4(PN)TAMANGO Derych Jan Sloval Invest a.s.
7(ZN)SATURNINO dž. Myška Jaroslav Lysec Belá
6(Z)GABIKA dž. Andrés Dušan Lysec Belá

7. Cena Zoologickej záhrady Bratislava
3(1)LILLIFEE (GER) dž. Hodáň Peter AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
8(2)IZOP (IRE) dž. Šara Róbert AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
6(3)VITULUS (GER) Urbaničová Lucia YOKO SK
7(4)KIM POSSIBLE (GER) dž. Šmida Zdenko Stall Álmodó (HUN)
2(5)LORD (POL) Rigo Matej ŠK Brahal Zl.Moravce-Holčák (CZE)
5(6)DIVOKÁ KOČKA (POL*) dž. Línek Jaroslav TVD a.s.Slavičín (CZE)
4(7)KALAMO (GER) dž. Havlík Ján Aleksandar Radovanović (SRB)
1(8)BERENIQUE (CZE) am. Hricová Zuzana FeD, spol. s r.o.

8. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk