HOME


2016
2015
2014
2013
2012
    28.11 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    27.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    14.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.10 Pardubice-dražba
        (Romana Nevěřilová)
    07.10 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    15.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    02.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    01.09 Netolice
        (Romana Nevěřilová)
    29.08 Wrbna Racing
        (Romana Nevěřilová)
    19.08 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    24.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    16.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    03.06 Warszawa
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    06.05 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    01.05 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    29.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    22.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    08.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 JJ Votava
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 trener J.Votava
        (Romana Nevěřilová)
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena GRIM.CZ - vinotéky on-line
1.(7)MEDULA(IRE), 3ž. Josef Bartoš 2
2.(4)HOLLYBEAR, 3ž. Jaroslav Myška
3.(1)DUMÁGO, 3Matej Rigo
4.(8)KATCHABA(USA), 3Michal Kubík
5.(6)NATALIE, 3ž. Marek Stromský
6.(3)MENUET, 3Ján Mach, MVDr.
7.(2)ROMANTIQUE ROUGE(FR), 3Petr Tůma
8.(9)SALVIANA, 3Jan Kratochvíl
ZN(5)VENTURIO, 3Ondřej Velek

2. Cena společnosti Labeta a.s.
1.(8)SKARABEUS(USA), 5ž. Thomas Boyer
2.(5)TRIVERO(USA), 6Ondřej Velek
3.(10)SAPFÓ, 5ž. Marek Stromský
4.(3)PERIKLES(USA), 8ž. Josef Bartoš 2
5.(2)NONITO(POL), 4ž. Jaroslav Myška
Z(9)LIKE A LORD(FR), 6ž. Bohuslav Mátl
Z(1)WOLADOR, 4Petr Tůma
Z(4)VACANTARO, 6Ján Mach, MVDr.
Z(6)KING FOU JAVILEX(FR), 4Michal Kubík
Z(7)BAHRAJN(POL), 4ž. Marcel Novák

3. Cena společnosti Alfredo catering
1.(5)FANTAGHIRO, 4ž. Marcel Novák
2.(3)JAM TAKI(POL), 4ž. Marek Stromský
3.(2)RAIN MAGNA, 4Jakub Kocman
4.(11)EL VIENTO(POL), 4ž. Bohuslav Mátl
5.(6)ROSE WILD, 4Ondřej Velek
6.(12)DANUBIUS, 4ž. Josef Bartoš 2
7.(7)MARANELLO, 4Michal Kubík
Z(14)ALFREDO, 4Ján Mach, MVDr.
PN(1)SENEC, 4Adam Čmiel
SN(4)ADISTAR, 4Jan Derych
ZN(8)PUBMOON, 4Jan Kratochvíl
ZN(9)DOBBY, 4Vladimír Verner
PN(10)SISI MERBLE, 4Ivan Siegl, Ing.

4. Cena společnosti Interfoto
1.(10)AL JAZ, 6ž. Jaroslav Myška
2.(6)PUNTARENAS, 6Matej Rigo
3.(5)POWER PRIZE(GER), 6Ondřej Velek
4.(7)ESO(USA), 6ž. Thomas Boyer
5.(9)AGDAR, 6Petr Tůma
6.(2)HEATHER, 7Ján Mach, MVDr.
7.(8)OSTUNG(IRE), 5Adam Čmiel
Z(12)APART, 10ž. Josef Bartoš 2
Z(4)ACTRICE(HUN), 5Jakub Kocman
ZN(11)HARRY THE BEAVER(IRE), 13Michal Kubík

5. Cena sklárny CRYSTAL GLAMOUR
1.(10)MARL BORA, 6ž. Jaroslav Myška
2.(9)PERFECT MATE(POL*), 6Jakub Kocman
3.(4)FLORENDO(GB), 5Barbora Málková
4.(6)LAMBROZINA, 6ž. Bohuslav Mátl
5.(2)PLANETA, 7ž. Marcel Novák
ZN(11)NEW TIGER(GER), 10ž. Luboš Urbánek
PN(1)ČMAŇA, 7Zdeněk Řezáč
ZN(5)LE ROYAL, 5ž. Marek Stromský
Z(8)RIVER KWAI(GER), 6Martin Liška
PN(7)DEVIL ALGARHOUD(GB), 7Ondřej Velek

6. Cena k jubileu Josefa Váni - osminásobného vítěze Velké pardubické
1.(6)ELDORADO(GER), 5ž. Thomas Boyer
2.(5)GLOVER, 5ž. Josef Bartoš 2
3.(3)KINDLY BOY, 7Petr Tůma
4.(7)CONCORD(GER*), 6Adam Čmiel
5.(4)SHERSON, 5Jan Kratochvíl
6.(2)NORINO(POL), 6ž. Marcel Novák
7.(1)ORIX, 5ž. Jiří Kousek
8.(8)RARE DELIGHT(IRE), 9ž. Bohuslav Mátl

7. Cena ORPHEE DES BLINS - závěrečná steeplechase ČASCH
1.(2)CHARME LOOK, 5ž. Bohuslav Mátl
2.(6)LOVE THE WIN(IRE), 5ž. Jaroslav Myška
3.(11)IMBIR(POL), 8ž. Marcel Novák
4.(9)MODENA, 5Adam Čmiel
5.(3)LIRAIN, 11ž. Josef Bartoš 2
6.(1)BODYGUARD(POL), 6Jakub Kocman
7.(8)VALIANT(GER), 7ž. Jaroslav Brečka
Z(4)RENARD ARGENTÉ, 6ž. Thomas Boyer
Z(7)NASAIRÉE(SVK), 5Miroslav Stančík

8. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk