HOME


2016
2015
2014
2013
2012
    28.11 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    27.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    14.10 Sluąovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.10 Pardubice-draľba
        (Romana Nevěřilová)
    07.10 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    15.09 Sluąovice
        (Romana Nevěřilová)
    02.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    01.09 Netolice
        (Romana Nevěřilová)
    29.08 Wrbna Racing
        (Romana Nevěřilová)
    19.08 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Sluąovice
        (Romana Nevěřilová)
    24.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    16.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    03.06 Warszawa
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    06.05 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    01.05 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    29.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    22.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    08.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 JJ Votava
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 trener J.Votava
        (Romana Nevěřilová)
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


2. Gonitwa dla 3 l. ogierów czystej krwi arabskiej II grupy. (1600 m)
1 (-) ZADIR tr M. Borkowski k. dż. N. Hendzel 58
2 (-) ASMAR tr M.Borkowski st. u. B. Żechowski 60
3 (-) DAGG tr R. ¦wi±tek dż. A. Stasiak 58
4 (-) ARTEN tr J. Pochwatka k. dż. L. Reznikowa-Wróblewska 58
5 (-) SABAB tr R. ¦wi±tek k. dż. K. Sławińska 58
6 (-) AMERIGO tr W. Kryszyłowicz dż. M. Kryszyłowicz 58
7 (-) FIKRI tr T. Dębowski k. dż. P. Gluza 58
8 (-) AMANITO tr S. Borkowski dż. B. Zawadzka 58
9 (-) ESSEG tr S. Borkowski st. u. S. Mazur 58

3. Gonitwa dla 3 l. i st. koni III grupy. (1600 m)
1 (-) DENIRO tr R. ¦wi±tek, dż. A. Stasiak 60
2 (-) ELLA (AUT)tr E. Porębna k. dż. P. Gluza 57
3 (W-wa) VARSAVIANA tr P. Wróblewski, dż. L. Reznikowa-Wróblewska 50
4 (-) NERONA tr T. Dębowski u. E. Wiatr 54
5 (-) CHARISMA tr I. Wróblewska k. dż. N. Hendzel 57
6 (W-wa) RANDAT tr D. Mioduszewski st. u. S. Mazur 57
7 (-) MAKUMBA tr I. Wróblewska k. dż. K. Sławińska 54
8 (-) LILY tr W. Kryszyłowicz u. A. Gil 47
0 (-) CZAMARA tr S. Borkowski – pozostał na starcie dż. B. Zawadzka 58

4. Gonitwa dla 3 l. ogierów półkrwi III grupy. (1600 m)
1 (-) GRAD tr W. Kryszyłowicz dż. M. Kryszyłowicz 59
2 (-) BALANDO tr T. Dębowski k. dż. P. Gluza 58
3 (-) ARKADO tr M. Borkowski u. E. Wiatr 56
4 (-) HERUBIN tr R. ¦wi±tek k. dż. K. Sławińska 58
5 (-) ARMIN tr J. Pochwatka k. dż. L. Reznikowa-Wróblewska 58
6 (-) FOLKLOR tr W. Kryszyłowicz k. dż. N. Hendzel 58
7 (-) DOBRY DUCH tr S. Borkowski dż. B. Zawadzka 59

5. Gonitwa płotowa międzynarodowa dla 4-letnich i starszych koni(2800 m)
1 (-) KRAB (GB) tr W. Kryszyłowicz, A. Čmiel 68
2 (-) KALMAR tr P. Wróblewski pr. dż. R. Beną 71
3 (-) KSIĘŻNA ¦NIEGU tr M. Borkowski st. u. B. Żechowski 64
4 (-) KALPIRINIA tr R. ¦wi±tek u. P. Pałczyński 64
0 (-) TEXEL og. s. 4 l., tr R. ¦wi±tek - nie ukończył wy¶cigu, jeĽdziec spadł u. P. Gogolewski 68
0 (-) JOLLITY kl. kaszt. 4 l., tr R. ¦wi±tek – nie ukończyła wy¶cigu, jeĽdziec spadł u. A. Jasięga 64

6. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Sluąovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk