HOME


2016
2015
2014
2013
2012
    28.11 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    27.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    14.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.10 Pardubice-dražba
        (Romana Nevěřilová)
    07.10 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    15.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    02.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    01.09 Netolice
        (Romana Nevěřilová)
    29.08 Wrbna Racing
        (Romana Nevěřilová)
    19.08 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    24.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    16.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.06 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    03.06 Warszawa
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    06.05 Polsko-Wroclaw
        (Romana Nevěřilová)
    01.05 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    29.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    22.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    08.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 JJ Votava
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 trener J.Votava
        (Romana Nevěřilová)
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1.CENA EKOS NETOLICE v.o.s.
1.(1)ARDUA, 2ž. Jiří ChaloupkaMíček Milan, Ing.
2.(4)CIMO, 2ž. Milan ZatloukalBrož Jiří
3.(2)TROPICAL TEN, 2ž. Vendula KorečkováRůžičková Martina
4.(5)DWICKLA, 2žk. Michal MachNeuberg Filip
5.(3)PROFESE, 2ž. Jan VernerHurt Jiří

2.HANDICAPENVISAN GEM A WASTECH
1.(1)ESCAPE, 5ž. Vendula KorečkováKučera Karel
2.(5)DUMÁGO, 3Zuzana VokálkováHolčák Radek
3.(2)ANKARA, 5žk. Radek ManVašina Josef
4.(4)OLANDA, 5ž. Dušan AndrésDemele Jan
5.(10)MENUET, 3Josef SovkaNovák Antonín
6.(11)VIRTUTES, 3ž. Milan ZatloukalNeuberg Filip
7.(9)VITALITA, 3am. Alexandra SlámováKřídlová Tamara
8.(8)SYMPHONIE, 3žk. Martin LaubeVáňová Pavla
9.(7)WOODLANDO, 3ž. Josef Bartoš 2Kub Petr
Z(6)ESKORTA, 11žk. Peter HodáňKantek Petr, MVDr

3. CENA ZEMĚDĚLSKO-OBCHODNÍHO DRUŽSTVA V NĚMČICÍCH
1.(2)VRANKA, 3ž. Milan ZatloukalHorová Oliva, Ing.
2.(1)LATRIB, 3žk. Martin LaubeSýkorová Marcela, Ing.
3.(6)ARCLEN, 3Zuzana VokálkováHolčák Radek
4.(9)JUPITER, 3žk. Michal MachVinklárek Vladimír
5.(8)STELARITA, 11ž. Vendula KorečkováKantek Petr, MVDr
6.(4)LEARJET, 8am. Jindřich FabrisStašková Eva, Ing.
7.(10)I WILL FLY, 6ž. Dušan AndrésPejšková Ivana, Ing.
8.(3)LORD MERAN, 4ž. Jiří ChaloupkaHurt Jiří
9.(7)ARCHIE COMICS, 5Ondřej VelekBieliková Marta
10.(5)ORWELLO, 4žk. Radek ManHanousek Ladislav

4. HAHDICAP HOTELU MERAN - dostih žáků
1.(2)BARLETTA, 11žk. Peter HodáňKantek Petr, MVDr
2.(8)HURYKÁN, 8žk. Marie TrnkováHurt Jiří
3.(7)EMONT, 3žk. Markéta PátkováNeuberg Filip
4.(5)PAOLINA, 5žk. Matej RigoChaloupka Václav, Ing.
5.(1)FLYING NANDO(AUT), 4žk. Radek ManKroutilík Jaroslav
6.(3)BLONDYNA(GB), 4žk. Kateřina HlubučkováHanousek Ladislav
7.(9)LAV, 6žk. Martin LaubeSýkorová Marcela, Ing.
8.(4)HIGH STORM, 4žk. Michal MachVáňa Tomáš
9.(6)PLANETA, 7žk. Michal MaksaVinklárek Vladimír

5. CENA JIHOČESKÉHO KRAJE
1.(3)SHAARINKA, 3žk. Michal MachNeuberg Filip
2.(2)KETTY(GB), 3Michal DemoVáňa Tomáš
3.(10)NOBLE FOX(FR), 3ž. Jan VernerBlecha Jan
4.(6)ČABRIA, 3ž. Jiří ChaloupkaChaloupka Václav, Ing.
5.(7)SOLEADO(POL), 3ž. Milan ZatloukalBartoš Josef
6.(4)VENTURIO, 3ž. Vendula KorečkováRůžičková Martina
7.(11)ROMANTIQUE ROUGE(FR), 3ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
8.(1)REGE DANCER, 3žk. Martin LaubeHavlík Zdenek
9.(8)NERIFFE, 3am. Veronika ŘezáčováHrudka 2 Jaromír

6. CENA ČEVAKU a.s.
1.(9)FLORA, 3žk. Martin LaubeHorová Oliva, Ing.
2.(4)LABBELA, 6ž. Jan VernerHurt Jiří
3.(6)GERBERA(GER*), 6ž. Jiří ChaloupkaChaloupka Václav, Ing.
4.(8)WELL DONE, 5ž. Dušan AndrésHanousek Ladislav
5.(5)BOND FATAL, 3Josef BorčSlabý Petr, Mgr.
6.(3)PRAXE, 3Zuzana VokálkováHurt Jiří
7.(10)RING OF LOVE, 3Josef SovkaBlecha Jan
8.(1)HIGH DANDA, 3Josef MyslivečekHurt Tomáš
9.(7)PIRELA, 3ž. Vendula KorečkováVymazal Josef
10.(2)JISS LIGHT, 3žk. Michal MaksaVinklárek Vladimír

7. STEEPLECHASE AGROKOMPLEXU ŠUMAVA
1.(9)GOLD DANCER, 4ž. Josef Bartoš 2Chaloupka Václav, Ing.
2.(7)AMERICKÝ SEN, 4ž. Marcel NovákVinklárek René
3.(5)MODENA, 5ž. Pavel KašnýPopelka 2 Stanislav
4.(4)CLAUDIUS, 4ž. Bohuslav MátlNovák Antonín
5.(1)INNOCENT(POL), 4ž. Dušan AndrésHurt Tomáš
6.(10)MÉDIUM, 4Jan DerychIlíková Kateřina
7.(2)MARANELLO, 4Ivan Siegl, Ing.Chaloupka Václav, Ing.
8.(11)APOLLODORUS(GER), 5Michal KubíkVáňa 2 Josef
9.(6)NIKANDER(POL), 4Josef SovkaHolčák Radek
10.(8)NOLEJAN, 5am. Pavel SyrovýHrudka Jaromír
ZN(3)HOLY LIFE, 5Adam ČmielDemele Jan

8. VELKÁ CENA NETOLIC–CENA MINISTRA ZEMĚDĚLSTVÍ PETRA BENDLA
1.(9)FRASINI(GB), 7ž. Marcel NovákVinklárek Vladimír
2.(5)MAUGLÍ, 6Josef BorčSlabý Petr, Mgr.
3.(1)TEREBESZ(POL), 8Josef SovkaHolčák Radek
4.(8)GECOSS, 9ž. Bohuslav MátlNovák Antonín
5.(11)KOREKTOR(POL), 7žk. Radek ManVašina Josef
6.(4)AZTEKE(GER), 7Vladimír VernerHurt Tomáš
7.(10)BRICASSAR, 12žk. Jan FaltusSýkorová Marcela, Ing.
8.(2)NORINO(POL), 6ž. Josef Bartoš 2Váňa 2 Josef
Z(3)MATHEO, 6ž. Pavel KašnýPopelka 2 Stanislav
SN(6)MARSYLIANKA(POL), 8Milan KosKos Milan
ZN(7)RUBÍN, 10Barbora MálkováRůžičková Martina

9. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk