HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
    05.12 HN-Llandaff
        (Romana Nevěřilová)
    22.11 H.Nap.-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    30.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    08.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 H.Napaj.-Camill
        (Romana Nevěřilová)
    28.09 Wrbna Racing
        (Romana Nevěřilová)
    25.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    24.09 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    11.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    02.09 Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    28.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    21.08 Senica
        (Filip Kalka)
    21.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.08 Senica
        (Filip Kalka)
    21.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 StaréMěsto-hř.
        (Romana Nevěřilová)
    07.08 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 Topoľčianky
        (Filip Kalka)
    24.07 Albertovec
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    17.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.07 Slušovice-klusáci
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    26.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    25.06 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    18.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    16.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    05.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    05.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    29.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    22.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    22.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    21.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    14.05 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    08.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    07.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    01.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    24.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    23.04 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    17.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.04 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 JJ Votava
        (Romana Nevěřilová)
    12.03 Z.Kubovičová
        (Romana Nevěřilová)
    30.01 Staré Město
        (Romana Nevěřilová)
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


5. Cena společnosti Agrostav Pardubice a.s.
1(4)PRINCESS OF GRACIE(USA), 5ž. Jan Faltejsek
2(2)KAMIENCZYK(POL), 8ž. Jaroslav Myška
3(5)FAR PLAN(POL), 5ž. Marek Stromský
4(6)SHERARDO, 7ž. Luboš Urbánek
5(8)RAVENSWOOD(SLO), 11Jakub Kocman
6(11)MAKLER(POL), 5Libor Šimůnek
7(12)NELLA BELLAMY, 6ž. Bohuslav Mátl
8(3)GOLDEN(SLO), 7Lukáš Matuský
Z(9)MR LOGISTICS(IRE), 8ž. Jaroslav Brečka
Z(7)TAMINOS LOVE(GB), 8ž. Dušan Andrés
Z(1)MALY CZAR(POL), 6Josef Sovka
PN(10)DICK MORRIS(IRE), 6ž. Josef Bartoš 2

6. Červnová cross country Válečníka
1(7)URSAN(POL), 8ž. Jaroslav Myška
2(4)BACCARAT, 9ž. Jan Korpas
3(3)O`KEY(POL), 8Libor Šimůnek
4(2)DESTERRO(POL), 7Josef Sovka
5(8)MIRAINO, 6ž. Dušan Andrés
6(1)KING OF GRACIE(GER), 5ž. Jan Faltejsek
7(6)LUCULUS, 8Ondřej Velek
ZN(5)SUN COURT(POL), 8ž. Radek Havelka

7. PPF Banka Dostihový den - memoriál mjr.M.Svobody 2.kval.na VPČP
1(10)CALAND(POL), 8ž. Dušan Andrés
2(2)CHENONCEAU(FR), 6ž. Marek Stromský
3(9)FLAMBION(SLO), 7Josef Sovka
4(8)RONINO(POL), 6ž. Jaroslav Myška
5(5)LUTIN DES BORDES(FR), 12Libor Šimůnek
6(12)LIRAIN, 10ž. Pavel Kašný
7(7)LAKREG, 11ž. Luboš Urbánek
8(1)POSEJDON(POL), 9ž. Jan Korpas
Z(4)IMBIR(POL), 7ž. Bohuslav Mátl
Z(6)NUMERO DUE(POL), 10ž. Radek Havelka
PN(3)TOMIS, 10ž. Jan Faltejsek
PN(11)KELV(GB), 10ž. Marcel Novák

8. Cena "Polskiego Klubu Wyscigów Konnych"
1(3)LUANDO(GER), 4ž. Marek Stromský
2(4)TRITON(GER), 4Jan Derych
3(2)BARAK(FR), 4ž. Dušan Andrés
4(14)BLUE JAZ, 4ž. Bohuslav Mátl
5(1)VIRVÁL, 4ž. Michal Köhl
6(8)CHERWICK, 4ž. Jaroslav Myška
7(13)PUMAG, 4Vladimír Verner
8(9)MAIESTAS(IRE), 4ž. Luboš Urbánek
S(12)TAKING SHAPE(USA), 4ž. Jan Faltejsek
PN(11)PAVLICEK(IRE), 4Ondřej Velek
PN(7)RUSH(POL), 4ž. Radek Havelka

9. Cena společnosti BAUSET CZ, a.s.
1(9)MATT, 6ž. Pavel Kašný
2(8)SHAMAN, 7ž. Marek Stromský
3(2)LORNA, 5Jakub Kocman
4(5)AZTEKE(GER), 6Vladimír Verner
5(12)LOVELY, 5Michal Kubík
6(13)TRUE LIFE, 5ž. Bohuslav Mátl
7(4)TESIOV, 6ž. Jaroslav Myška
8(15)MAGIC BLADE(GER), 9žk. Adam Čmiel
Z(3)APRILLO(GER), 7Ivan Siegl, Ing.
PN(7)PLANETA, 6ž. Dušan Andrés
PN(10)GILLAN, 5ž. Jan Korpas
ZN(1)IVAN PODDUBNY(GB), 5Lukáš Matuský

10. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk