HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
    05.12 HN-Llandaff
        (Romana Nevěřilová)
    22.11 H.Nap.-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    30.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    08.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 H.Napaj.-Camill
        (Romana Nevěřilová)
    28.09 Wrbna Racing
        (Romana Nevěřilová)
    25.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    24.09 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    11.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    02.09 Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    28.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    21.08 Senica
        (Filip Kalka)
    21.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.08 Senica
        (Filip Kalka)
    21.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 StaréMěsto-hř.
        (Romana Nevěřilová)
    07.08 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 Topoľčianky
        (Filip Kalka)
    24.07 Albertovec
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    17.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.07 Slušovice-klusáci
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    26.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    25.06 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    18.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    16.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    05.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    05.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    29.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    22.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    22.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    21.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    14.05 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    08.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    07.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    01.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    24.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    23.04 Brno - Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    17.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.04 Lysá nad Labem
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 JJ Votava
        (Romana Nevěřilová)
    12.03 Z.Kubovičová
        (Romana Nevěřilová)
    30.01 Staré Město
        (Romana Nevěřilová)
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena Lalique Equus
4(1)NANDA (GER*) dž. Andrés Dušan DS Pegas (CZE)
5(2)TARANT (IRE) dž. Šmida Zdenko Agrolipt ČR (CZE)
3(3)STRÉBER (HUN) Šmidová Bibiana Telivér Farm SK
6(4)DUMÁGO (CZE) Vokálková Zuzana K-K Metal a.s. (CZE)
2(5)INAAQHANI (GB) Kasal Lukáš EVOWINE MIKO Racing (HUN)
1(6)ROYAL MELODY (CZE) žk. Budovič Štefan Stajňa Patrik

2. Cena Hotela Devín (Memoriál Ing. Pavla Žikavského)
3(1)ROMANS (CZE) dž. Andrés Dušan Stajňa Patrik
5(2)VANDUALdž. Šmida Zdenko Vadual
7(3)FIONA Palupčíková Kateřina Lysec Belá
6(4)LIGOLETTO (CZE) dž. Hind Gary VIMAR - DVORNÍKY
4(5)ARY žk. Piruch Martin GBR - RACING
1(6)WARNING HILL Kasal Lukáš Rebeca Racing (HUN)
8(7)LOTTA LOVE (CZE) Juráček Rastislav MPL Racing
2(8)EL ALAMIEN dž. Havlík Ján GGH Kuchyňa

3. 20. Cena Arvy
3(1)YUCCA (IRE) dž. Línek Jaroslav AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
6(2)KOLYMBIA (GER) Lopez Jean Pierre Dr. Charvát (CZE)
8(3)MISS SPECTRA (IRE) Gambarota Walter Gestüt Celtic Hill (AUT)
7(4)ALFKONA (GER) Georgjev Stanislav Ramona Racing (HUN)
4(5)PRIMA LUNETTE (CZE) dž. Mühlbichler Gerlinde KT OBAL
2(6)DOROTKA (FR*) dž. Andrés Dušan DS Pegas (CZE)
5(7)ANJOU (GER*) dž. Hind Gary Wrbna Racing (CZE)
1(8)VIRGINIA HILL (IRE) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT

4. 28. Cena Scottish Rifla
10(1)INHERITOR (IRE) dž. Línek Jaroslav St. Dr Dahess (POL)
7(2)APOLLO STAR (GER) Juráček Rastislav Erika Krajníková (CZE)
2(3)INNOVATOR (GER) dž. Srnec Martin OMS
11(4)SHARPOUR (IRE) dž. Koplík 3 René YOKO (CZE)
14(5)MIRACLE MATCH (IRE) Lopez Jean Pierre Dr. Charvát (CZE)
13(6)INFORMATYK (POL) Piatkowski Piotr Animal Trade - Horse Racing (POL)
9(7)PUMPKIN (CZE) dž. Pavlíček Jakub Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
12(8)EASY TIGER (GER) dž. Šmida Zdenko OMS
8(9)HEFAISTOS (USA) dž. Andrés Dušan DS Pegas (CZE)
3(10)NOEM (CZE) dž. Mühlbichler Gerlinde KT OBAL
4(11)TWIST DANCER (CZE) Georgjev Stanislav AGROLIPT
6(12)ROCK ARTISTE (IRE) Mešetović Goran Lubomir Štrbac (SRB)
5(13)DZONI TRAVOLTA (SRB) Varga Zoltán General Security (CRO)

5. 27. Starohájske kritérium
7(1)THE MOLE CATCHER (IRE) Dubravka Erwin YOKO (CZE)
4(2)OLDFIELDROAD (IRE) Juráček Rastislav MPL Racing
9(3)TORRES RUN (CZE) Lopez Jean Pierre MPL Racing
5(4)BRISK MOOS (GB) dž. Šmida Zdenko Dr. Ostertag
3(5)PACINO MO (FR) dž. Martin Srnec Mladen Rihtarič
2(6)PRINCE´S BLADE (GER) dž. Šara Róbert OMS
1(7)VERMILLION (CZE) dž. Línek Jaroslav Stáj Mikon (CZE)
6(8)HEGNUS (CZE) dž. Hind Gary Ševců (CZE)
8(9)ČERABLUERIDGE (CZE) Georgjev Stanislav Agrolipt ČR (CZE)

6. 28. Cena Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
3(1)LINE HONEY (CZE) dž. Línek Jaroslav Stáj Mikon (CZE)
7(2)TRINITY (GER) dž. Koplík 3 René Václav Slovák (CZE)
5(3)SPINNING CRYSTAL (IRE) dž. Pavlíček Jakub Telivér Farm (HUN)
13(4)LE BIG (GER) Piatkowski Piotr Gestüt Wittekindshof (GER)
14(5)DOUBLE PICCOLO (GER) Georgjev Stanislav M&S Racing Team (HUN)
12(6)CHIARALUNA Juráček Rastislav MPL Racing
6(7)BLACK MAST (USA) dž. Hind Gary Vimar - Dvorníky (HUN)
1(8)SUNSET CREST (GB) dž. Havlík Ján Stall Antilop (SRB)
11(9)MAKAAM (USA) Varga Zoltán Green Goo (HUN)
9(10)GALILEJA (GER) Lopez Jean Pierre Stall Globočnik (SLO)
2(11)ROBINSON CRUSO (GB) dž. Hlavatý Pavel AUTOOPRAVOVŇA Strnisko
8(12)ANOTHER TRUE STORY (GB) Dubravka Erwin YOKO (CZE)
10(13)TITUS SURUMUS (SRB) Kasal Lukáš General Security (CRO)

7. 28. Veľká cena Slovenska
1(1)RYAN (IRE) Lopez Jean Pierre MPL Racing
2(2)CAMILL (IRE) dž. Hind Gary AGROLIPT
9(3)MARIYDI (IRE) dž. Línek Jaroslav Dr. Charvát (CZE)
10(4)RENDEZVOUS (IRE) dž. Havlík Ján Telivér Farm (HUN)
5(5)BRIBON (GER) dž. Šmida Zdenko EMOP
3(6)KARDINALE (POL) Piatkowski Piotr St. Blue Grass - Stamm 30 (POL)
11(7)UNICO (FR) Georgjev Stanislav M&S Racing Team (HUN)
8(8)MAKLÉŘ (CZE) dž. Andrés Dušan DS Pegas (CZE)
6(9)RUTEN (USA) dž. Srnec Martin St. Wigra (POL)
7(10)AEGEAN WARNING (GB) Mešetović Goran Lubomir Štrbac (SRB)
12(11)ENDLESS STORM (GER) dž. Šara Róbert OMS
4(12)RAMBLIN SCOUT (GER) Juráček Rastislav EMOP

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk