HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.10 Most
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Jozef Kalka)
    23.08 Avenches
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    19.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    15.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    27.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.05 Rudná p.Pradědem
        (Romana Nevěřilová)
    26.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.04 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    12.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2008
2007
2006
2005
2002


1.Cena Bratislavských novín
1(2)CAKE OF LUCK (IRE) Drozda František MN-Racing
2(6)PEACEMAKER am. Križovič Michal Euroframe Skalica (CZE)
3(8)GARNIA (IRE) Giles Mark-Anthony Autoopravovňa Strnisko
4(5)NASŤA dž. Šmida Zdenko Trnavský dostihový spolok
5(9)NORTH RIVER (GB) dž. Havlík Ján MIKO Racing Univerzál DS
6(4)KOLJA žk. Bartoň Richard SOŠ Šaľa
7(7)SORENTA (IRE) Šara Róbert Sloval Invest ŠK Real
8(1)SIR MILAN´S MEMORY (POL) am. Hodáň Peter B.O.A.T.Publicity
9(3)INDIAN SPIRIT (AUT) am. Čentešová Pavlína Ingos a.s.

2.Cena Múzea mesta Bratislavy
1(4)SNACKY (GB) Lopez Jean Pierre Stall Magog (AUT)
2(6)SZKOT (POL) dž. Šmida Zdenko Stajňa Egl
3(1)VINET (CZE) dž. Chaloupka Jiří Vino - Masaryk s.r.o.
4(2)SAINT ELMOS FIRE Drozda František MN-Racing
5(5)SLEEKY TIGRESS (GER) am. Hodáň Peter HONOR Racing

3.Hendikep Dunaja
1(6)SAZBA (CZE) am. Hricová Zuzana CANTER
2(5)DABORA (POL) dž. Šmida Zdenko Stajňa Egl
3(3)BANZAJ (POL) žk. Parigál Jozef Orava Racing
4(2)NAMGAY (IRE) Šara Róbert Autoopravovňa Strnisko
5(4)SANTA LUCIA am. Križovič Michal CARTAGE
6(1)CIMMA (POL) am. Budovič Štefan Chémia-Servis

4.Cena TV Bratislava
1(8)AUTINI (GER) Lopez Jean Pierre Autoopravovňa Strnisko
2(9)ANNO DOMINI (GER) dž. Línek Jaroslav Vadual
3(3)TYTIOS (POL) dž. Havlík Ján EKOLS s.r.o. SKALICA
4(2)LIPI (GB) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT
5(7)SWEET LOOKING Šara Róbert MPL Racing
6(5)PAT´S MUSIC STAR am. Budovič Štefan FC Patrik Senica
7(1)ANGELIKA (CZE) Giles Mark-Anthony Stajňa Arpáš
8(4)PENNY Drozda František Florin Racing - Partizán
9(6)SANTERIA am. Krčová Monika Jokr (CZE)

5.Cena Slovenského národného múzea (Memoriál Otta Suchovského)
1(3)DZIWISZ (POL) dž. Línek Jaroslav EKOLS s.r.o. SKALICA
2(2)OLD MALT (IRE) dž. Chaloupka Jiří Stáj Kika (CZE)
3(6)ARBECCAR (CZE) dž. Havlík Ján Red Arrows-Ing.Rosina (CZE)
4(4)RADULES (CZE) am. Budovič Štefan FC Patrik Senica
5(1)COLD PLAYER Drozda František MN-Racing
6(7)VERY LUCK (CZE) dž. Vávra František Rokyta-advokát Bílovec (CZE)
7(9)MARION dž. Šmida Zdenko FeD, spol. s r.o.
8(5)STEP FORWARD Schmiedová Zuzana Jokr (CZE)
9(8)ALAIN (GER) Temel Ludvík Red Arrows-Ing.Rosina (CZE)

6.Cena Galérie mesta Bratislavy
1(2)NICK OF GOLD (POL) Vávra František Stáj Charvátová (CZE)
2(3)MAGIER Stančík Miroslav KT OBAL
3(6)NEXT (POL) žk. Benš Rostislav Probeko-Napoli (CZE)
4(5)ALPH (POL) dž. BrečkaJaroslav FeD, spol. s r.o.
5(4)SHAKIRA dž. Kašný Pavel Victory Racing
ZN(7)RED STAR (CZE) Korenek Miroslav Stajňa Arpáš
Z(8)OCTON (GER) Cagáň Martin Roky Racing

7.Cena primátora Bratislavy (Cena trojročných žrebcov)
1(6)AGE OF JAPE (POL) Lopez Jean Pierre Bača Palkovice (CZE)
2(3)FUNNY VALENTINE (CZE) dž. Andrés Dušan Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
3(5)ARCIBALDO (GER*) Hind Gary Wrbna Racing (CZE)
4(4)RAMBLIN SCOUT (GER) dž. Línek Jaroslav EMOP
5(10)FALCOHILL (IRE) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT
6(9)MARIBOR (GER) dž. Chaloupka Jiří Martin Tour&MIKO Racing (CZE)
7(2)SO FANTASTIC (GB) Šara Róbert MPL Racing
8(7)HONOUR OF GRACIE (GER) dž. Havlík Ján BORS Břeclav a.s. (CZE)
9(1)NUCLEUS (GER) Giles Mark-Anthony Autoopravovňa Strnisko
10(8)TITIKATTE (GB) Drozda František VIMAR – DVORNÍKY

8.Cena Botanickej záhrady
1(4)JOY OF THE WIN (POL) žk. Vraj Tomáš Stáj Bost (CZE)
2(2)KAVALA (IRE) žk. Čekal Jozef Autoopravovňa Strnisko
3(1)EURIDIKA (IRE) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
4(3)VILDA am. Križovič Michal Vadual
5(5)LAISKAS (CZE) am. Lysý Tomáš Credendo Vincit! Žilina
S(6)FLAMBION am. Budovič Štefan FOTOKONI.com

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk