HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.10 Most
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Jozef Kalka)
    23.08 Avenches
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    19.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    15.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    27.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.05 Rudná p.Pradědem
        (Romana Nevěřilová)
    26.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.04 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    12.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2008
2007
2006
2005
2002


1.Cena OMS, spol. s r.o., Dojč
1(1)PAT’S WHITE HEAT (CZE) am. Budovič Štefan FC Patrik Senica
2(6)JUST CHIEF (POL) dž. Šara Róbert Stáj Lowi (CZE)
3(4)BRITON TRACK Šmidová Bibiana PD Senica
4(3)PENELOPA (CZE) Drozda František Green Team M+M (CZE)
5(2)JOSERA (POL) dž. Šmida Zdenko PD Borský Mikuláš
6(5)DRAGONKA am. Hodáň Peter PD Borský Mikuláš

2.Cena Agropotravinár družstvo Senica
1(4)QUEEN BARBARA (IRE) dž. Línek Jaroslav ESKO
2(7)SAZBA (CZE) dž. Šara Róbert CANTER
3(2)NASŤA am. Hodáň Peter Trnavský dostihový spolok
4(9)GARNIA (IRE) žk. Čekal Jozef Autoopravovňa Strnisko
5(6)SANTERIA am. Križovič Michal Jokr (CZE)
6(5)GATWICK (GER) am. Kucháriková Michala RATEX
7(8)ASKJA (IRE) am. Budovič Štefan Autoopravovňa Strnisko
Z(1)UMMA (POL) Drozda František Stajňa Bratov Mošovských

3.Cena Allianz – Slovenskej poisťovne, a.s
1(6)MARIAN (POL) am. Budovič Štefan FC Patrik Senica
2(1)WINTER TIGRESS (GER) dž. Línek Jaroslav Stajňa Bratov Mošovských
3(7)FLORIANA am. Hodáň Peter Florin Racing - Partizán
4(8)PEARL OF EAST (POL) dž. Šmida Zdenko PD Borský Mikuláš
5(3)DARLING HORSE (POL) žk. Čekal Jozef ŠK Brahal Zlaté Moravce
6(4)DONÁT (CZE) Mach Ján Cavalo Prostějov, Zajíček (CZE)

4.Cena V a V Slovakia, s.r.o., Senica (Memoriál Vlastimila Tomana)
1(2)KARTAGO dž. Línek Jaroslav Jarný vánok
2(7)MARIBELL am. Budovič Štefan Stajňa Chemiko
3(1)LILLIFEE (GER) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
4(6)PRINC DANCER (GB) dž. Šmida Zdenko Autoopravovňa Strnisko
5(3)KAIBA (POL) Osztényi Zoltán MIKO Racing Univerzál DS
6(4)USALIA (POL) dž. Šara Róbert Sloval Invest ŠK Real

5.Cena primátora mesta Senica
1(3)FINAL FLASH (GER) dž. Šmida Zdenko OMS
2(6)STEFANY dž. Línek Jaroslav Jokr (CZE)
3(2)PAT´S MUSIC STAR am. Budovič Štefan FC Patrik Senica
4(1)BAIA MARE (POL) Parigál Jozef Orava Racing
5(7)TRUE BELLE (GER) Šmidová Bibiana Vadual
ZN(4)OLD MALT (IRE) dž. Havlíček Jan Stáj Kika (CZE)
Z(5)KAMIKADZE (POL) dž. Šara Róbert Sloval Invest ŠK Real

6.Cena Slovnaft, a.s., Bratislava
1(1)RAIN MAN Matuský Lukáš PD Senica
2(5)RED BULL Tůma Petr PD Senica
3(6)STEVERO (CZE) Stančík Miroslav KT OBAL
4(7)SHARON (CZE) Mach Ján DS Dittrich-Otice (CZE)
5(4)MAGIER am. Vicen Radovan KT OBAL
SN(8)RICETTA (CZE) Vávra František Cavalo Prostějov, Zajíček (CZE)
ZN(2)SANTIAGO Bosák Tomáš MIKO Racing Univerzál DS
ZN(3)COMEDY KING (CZE) Mišún PavolVox Ševčík Vlachovice (CZE)

7.Cena Alchem, s.r.o., Senica
1(7)NAMGAY (IRE) dž. Línek Jaroslav Autoopravovňa Strnisko
2(3)FLAMBION am. Budovič Štefan FOTOKONI.com
3(1)CHARRIOT (CZE) Mach Ján Stajňa Friends
4(4)RAMIL AI am. Kucháriková Michala RATEX
5(6)EXOTIC DREAM Stančík Miroslav KT OBAL
DD(5)REDWALS (GB) dž. Šmida Zdenko Autoopravovňa Strnisko
DD(2)KRUPS (POL) žk. Čekal Jozef Stajňa DIAMENT

dostih ponikov
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk