HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.10 Most
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Jozef Kalka)
    23.08 Avenches
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    19.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    15.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    27.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.05 Rudná p.Pradědem
        (Romana Nevěřilová)
    26.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.04 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    12.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2008
2007
2006
2005
2002


1.Cena společnosti První Elektro
1AROMATIK, 870.0ž. Luboš Urbánek
2RUBÍN, 766.0Martina Růžičková
3ETIENNE(IRE), 868.0ž. Dušan Andrés
4BALERÍNA, 568.5žk. Josef Váňa 3
5MAGIC BLADE(GER), 768.0ž. Bohuslav Mátl
PNCECÍLEK, 865.5Vladimír Verner

2.Cena města Bílina
1ESCAPE TO HEAVEN, 4am. Linda Fedorowiczová
2VLÁSKA, 4ž. Václav Janáček
3INÉS, 3am. Martin Piruch
4PERLIČKA, 3Josef Borč
5CAROLINA ANNA, 3ž. Jan Rája
6TORANGA(POL), 3žk. Tomáš Vraj
7SABIR, 6Lucie Danišová
8MOHAWE, 3ž. Jiří Chaloupka
9GODAR, 3žk. Jan Verner

3.Cena Statutárního města Teplice
1ESPERAR, 4ž. Luboš Urbánek
2ALBERTO, 8žk. Josef Váňa 3
3HOLLYPO, 5ž. Jaroslav Myška
4IRSKÁ DÍVKA, 4žk. Ondřej Velek
5QADRINA, 4ž. Paul Francis Hamblin
ZNMOONRAIN, 6ž. Dušan Andrés

4.fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk