HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.10 Most
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.09 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    06.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Filip Kalka)
    23.08 Senica
        (Jozef Kalka)
    23.08 Avenches
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    19.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    15.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Karlovy Vary
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    27.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.05 Rudná p.Pradědem
        (Romana Nevěřilová)
    26.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    13.04 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    12.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2008
2007
2006
2005
2002


1.Memoriál Ing. Pavla Žikavského
1(4)NIGHT RIDER dž. Línek Jaroslav MPL Racing
2(1)VERENA HILL Hind Gary Agrolipt ČR (CZE)
3(3)MARIBELL dž. Šmida Zdenko Stajňa Chemiko
4(6)RANETA dž. Havlík Ján Roszival Robert (AUT)
5(5)DELTA Šara Róbert Polet

2.Cena Poštovej banky, a.s
1(2)QUISSISANA (IRE) Drozda František VIMAR - DVORNÍKY
2(8)BLACK MAST (USA) dž. Srnec Martin VIMAR - DVORNÍKY
3(7)IDEO (GER) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
4(3)BRIBON (GER) Turgajev Anton EMOP
5(1)VIPER Šara Róbert ARS invest
6(4)BEST OF BUDDIES (GER) Kasal Lukáš BRANKO a MARIÁN
7(5)SAPFÓ (CZE) am. Rigo Matej K-K Metal a.s. (CZE)
8(9)OKTOWER (POL) dž. Havlík Ján W.O.C.H.

3.Cena Poštovej banky, a.s. (Cena Arvy)
1(3)TRINITY (GER) dž. Koplík 4 Radek Václav Slovák (CZE)
2(6)SAKHEART (GB) dž. Línek Jaroslav Hřebčín Křenek (CZE)
3(5)RABBIT ZAMINDAR (GB) Lopez Jean Pierre Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
4(8)LENKA TOP (GER) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT
5(2)PRINCESS OF GRACIE (USA) dž. Havlík Ján BORS Břeclav a.s. (CZE)
6(4)LABEAUME (GER) Dubravka Erwin W.O.C.H.
7(10)LIVIA (POL) Georgjev Stanislav L.K.
8(1)SYRIANA (GER) Juráček Rastislav MPL Racing
9(7)BETTY CHOIS (IRE) Hind Gary AGROLIPT
10(9)DÁNSKÁ PRINCEZNA (CZE) dž. Srnec Martin K-K Metal a.s. (CZE)

4.Cena Poštovej banky, a.s. (Cena Scottish Rifla)
1(7)STEADY AS A ROCK (FR) Varga Zoltán Leticia Ecsedi (HUN)
2(9)MAGIC SLIPPER (GER) dž. Línek Jaroslav Elektromontáže Mička (CZE)
3(11)BLUE CORAL (IRE) dž. Koplík 4 Radek Dr. Charvát (CZE)
4(8)BRAHY (USA) dž. Šmida Zdenko Čingiz Chan
5(10)HIPOLINER (POL) Turgajev Anton St. Damis (POL)
6(6)YPSILON KING (GB) dž. Srnec Martin VIMAR - DVORNÍKY
7(4)ATHENEUM (IRE) Kasal Lukáš Telivér Farm (HUN)
8(2)ALANA PRINCESS (GER) Hind Gary Lider Racing Stable
9(3)MALY CZAR (POL) dž. Rája Jan EKOFARMA Rybár (CZE)
10(5)BOX HILL (USA) Juráček Rastislav MPL Racing

5.Cena Poštovej banky, a.s. (Starohájske kritérium)
1(4)RAMBLIN SCOUT (GER) dž. Šmida Zdenko EMOP
2(6)AZRAQ (IRE) dž. Línek Jaroslav OMS
3(1)ORIANTO (GER) dž. Havlík Ján W.O.C.H.
4(7)BANDERINO (POL) Turgajev Anton St. Vasury (POL)
5(3)RABBIT SHINKO (GB) dž. Srnec Martin Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
6(9)DOUBLE RUBBLE (USA) Kasal Lukáš Racing Club Salvator (CZE)
7(8)DETHRONE (GER) Georgjev Stanislav MIKO Racing (HUN)
8(5)SUMMER SHIFT (GER) Hind Gary AGROLIPT
9(2)BOHEME WANGO (FR) Lopez Jean Pierre M&S Racing Team (HUN)
10(10)ROSE TIGER (GER) Drozda František VIMAR - DVORNÍKY

6.Cena Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republiky
1(6)DR GURU (GB) Lopez Jean Pierre Equine Supreme (HUN)
2(1)DE ROBERTO (IRE) dž. Línek Jaroslav Dr. Charvát (CZE)
3(4)SUPRBLESK (CZE) Hind Gary Mostry Senica
4(7)SACHO (GER) Juráček Rastislav Stall Saarbrücken (GER)
5(9)ANOTHER TRUE STORY (GB) dž. Rája Jan YOKO (CZE)
6(2)SPINNING CRYSTAL (IRE) Kasal Lukáš Telivér Farm (HUN)
7(5)DICK MORRIS (IRE) dž. Srnec Martin Dr. Charvát (CZE)
8(10)CAKE OF LUCK (IRE) Drozda František MN-Racing
9(8)TO THE DANCE (IRE) Georgjev Stanislav Stall Benjamin (HUN)
10(3)MASTER CHIEF (USA) dž. Koplík 4 Radek Kovotvar Tvarůžek (CZE)

7.Veľká cena Poštovej banky, a.s. (Veľká cena Slovenska)
1(4)CAMILL (IRE) Hind Gary AGROLIPT
2(10)DETERMINACJA (POL) dž. Rája Jan EŽ Praha a.s. (CZE)
3(8)PROUD BORIS (GER) Lopez Jean Pierre MPL Racing
4(9)COLORADO KID (USA) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT
5(5)RYAN (IRE) Juráček Rastislav MPL Racing
6(6)TEMPELTÄNZER (GER) dž. Línek Jaroslav OMS
7(2)JOVELLANOS (POL) Turgajev Anton St. Golejewko II (POL)
8(3)HÓD KOMÉDIÁS (HUN) Kasal Lukáš Telivér Farm (HUN)
9(7)VADEONA (CZE) dž. Srnec Martin Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)

8.Cena Poštovej banky, a.s
1(6)FINAL FLASH (GER) dž. Línek Jaroslav OMS
2(2)COLD PLAYER dž. Koplík 4 Radek MN-Racing
3(8)HAMADA (POL) dž. Rája Jan PD Borský Mikuláš
4(11)ORTTIA (GB) dž. Šmida Zdenko EKOLS s.r.o. SKALICA
5(7)KING OF GRACIE (GER) dž. Havlík Ján BORS Břeclav a.s. (CZE)
6(4)GENEVE (CZE) Turgajev Anton Stáj Hřebčín Albertovec (CZE)
7(3)SLOVAK GOLD am. Hricová Zuzana FeD, spol. s r.o.
8(5)BANZAI (GER) Šara Róbert Kovo Kubíček (CZE)
9(12)TANAVERA (POL) Drozda František VIMAR – DVORNÍKY
10(10)SARNIA (IRE) am. Rigo Matej Autoopravovňa Strnisko
11(1)KSIEŹNA DA XIAN (POL) dž. Srnec Martin K-K Metal a.s. (CZE)
12(9)GATWICK (GER) Nagy Tihamér RATEX

9.Cena Poštovej banky, a.s
1(2)LADY MACBETH (GER) dž. Srnec Martin MPL Racing
2(3)MARION dž. Línek Jaroslav FeD, spol. s r.o.
3(11)SAINT ELMOS FIRE Drozda František MN-Racing
4(6)LIPI (GB) dž. Šmida Zdenko AGROLIPT
5(9)JARABACOA (POL) Georgjev Stanislav Rebeca Racing
6(4)KALSHA (IRE) Hind Gary Autoopravovňa Strnisko
7(10)NUCLEUS (GER) am. Rigo Matej Autoopravovňa Strnisko
8(7)KAMIKADZE (POL) Šara Róbert Sloval Invest ŠK Real
9(5)ANNO DOMINI (GER) dž. Havlík Ján Vadual
10(8)BAIA MARE (POL) am. Budovič Štefan Orava Racing
11(1)SHEITAN Dubravka Erwin W.O.C.H.

Dostihy ponikov do 130 cm
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

Dostihy ponikov nad 130 cm
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

fotoriport 7.6.2009 Bratislava (Filip Kalka)
fotoriport 7.6.2009 Bratislava (Filip Kalka)

fotoriport 7.6.2009 Bratislava (Jozef Kalka)
fotoriport 7.6.2009 Bratislava (Jozef Kalka)

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk