HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
    26.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.10 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    14.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    07.09 Freudenau
        (Filip Kalka)
    31.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.08 Senica
        (Filip Kalka)
    10.08 Varšava
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    22.06 Velká Chuchle
        (Filip Kalka)
    15.06 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    01.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.05 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    18.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2007
2006
2005
2002


1.Cena Didy
1(4)OBI WAN FREI (D) am. Hračková Jana ADAMAS
2(8)VIOLA IDZARDA (NL) am. Svoboda Jiří JS Konsorcium SK
3(2)ZENDNWAI WEST FOX am. Magdinová Zuzana SOUP Šaľa
4(1)VICTORY EXPO (NL) Blatnický Branislav ADAMAS
5(3)RICKY ROUGE (D) am. Klvaňa Tomáš Maf T&S (CZE)
6(6)SNĚHOVÁ VÍLA MISI (CZE) Trhan Ivan JK Misi Palvínov SK
7(9)NANA ZEB (D) Morozov Pavlo JS Konsorcium SK
8(5)ROYAL JADRAN (D) Klaubenschalk Jindřich JS Konsorcium (CZE)
DN(7)CHEWING GUM (D) Jurkiewicz Patrik JS Konsorcium (CZE)

2.Cena Tamilay
1(7)SAINT ELMOS FIRE Clös Benjamin MN-Racing
2(4)STEP FORWARD Drexler Ladislav Jokr (CZE)
3(2)BORA Georgjev Stanislav EMOP
4(3)SPEED WAY am. Budovič Štefan Hotel Partizán Tále
5(5)DIADONA am. Hodáň Peter PD Borský Mikuláš

3.Memoriál Ing. Antona Kukučku
1(1)I CAN FLY DIAMANT (D) am. Svoboda Jiří JS Konsorcium (CZE)
2(6)WALKIE TALKIE (NL) Kotásek Jaromír Jokr (CZE)
3(8)EWALS (CZE) am. Trhanová Tünde Agentúra Sedem statočných
4(7)MADE FOR ME (S) Klaubenschalk Jindřich Trot Centre Alet (CZE)
DN(3)SATAN MISI (CZE) Trhan Ivan JK Misi Palvínov SK
6.V(5)STING (CZE) am. Klvaňa Tomáš Play Ada Stables
7.VI(4)NOKIA HAMMERING (CZE) Blatnický Branislav ADAMAS
Z(2)ADVOKÁT JS (CZE) Morozov Pavlo JS Konsorcium (CZE)

5.Cena Pittsburgha
1(1)RAIN MAN Cagáň Martin PD Senica
2(2)WILLCOX (CZE) Urbánek Luboš Hřebčín Pavlin Dvůr (CZE)
3(7)TAJNARON (POL) Tůma Petr Wrbna Racing (CZE)
4(5)CLODINE (GER) dž. Kašný Pavel Stajňa Jarinek
5(8)FAN FROM DIATOME (GER) Mátl Bohuslav Šomanová Lenka-Lipina (CZE)
6(6)LUCERANO (CZE) Stančík Miroslav Roky Racing
7(3)LIBERTÍNA dž. Brečka Jaroslav Letný majer – Bača
8(10)TEMPELKÖNIGIN am. Lysý Tomáš Sloval ŠK Real
ZN(9)JOKA (POL) Matuský Lukáš PD Borský Mikuláš
Z(4)VERDANDI (FR) Vávra František UTRIN (CZE)

6. (16.) Jarná míľa
1(3)CONTI POWER (POL) Reznikov Alexander St. Damis (POL)
2(1)MONOLIT (CZE) Giles Mark-Anthony Red Arrows-Ing. Rosina (CZE)
3(8)FORTALEZA (GER) Clös Benjamin MPL Racing
4(5)BRAHY (USA) Georgjev Stanislav Čingiz Chan
5(6)BALTAZZI (GER) dž. Havlík Ján Stall Rubin (AUT)
6(7)ALAIN (GER) Beaucamp Laurent Red Arrows-Ing.Rosina (CZE)
7(4)MARIAN (POL) Moffatt Darren Stajňa Patrik
8(2)MAN O WORLD (IRE) Vokálková Zuzana ŠK Brahal Zl. Moravce-Holčák (CZE)

7.Cena Vovesa
1(2)SENITA (CZE) Tůma Petr DS Sendy Ostrava Neuvirt (CZE)
2(5)INVESTOR (CZE) dž. Brečka Jaroslav Letný majer - Bača
3(3)LUXUS (POL) Urbánek Luboš Nýznerov (CZE)
4(7)KROGULEC (POL) Mátl Bohuslav Dariusz Bajer (POL)
Z(6)MAURBIG (CZE) Míča Pavel JK Veselí nad Moravou, o.s. (CZE)
ZN(4)SANTIAGO Sedlář Libor SCH Racing Univerzál
Z(1)MASHINU (GER) Stančík Miroslav VIMAR – DVORNÍKY

8.(16.) Veľká jarná cena – Zlatý Bažant
1(6)TULLAMORE (USA) Dubravka Erwin YOKO (CZE)
2(5)YPSILLON KING (GB) dž. Havlík Ján VIMAR - DVORNÍKY (SVK)
3(1)TEDDY READY (IRE) Georgjev Stanislav OMS (SVK)
4(2)BOX HILL (USA) Clös Benjamin MPL Racing (SVK)
5(4)COLORADO KID (USA) Moffatt Darren Agrolipt ČR (CZE)
6(7)VALIANT (GER) dž. Kovařík Jaroslav EMOP (SVK)
7(3)MALY CZAR (POL) Reznikov Alexander SK Strzegom (POL)

9.Hendikep Hankala
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

10.Cena Laborca
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

11.Cena RAINBOW-čistiaci systém pre pony do 130cm
1.SATURNBodlák Radim ATOS -Jezdecká stáj s.r.o, ČR
2.SIGIMachová Nikola Mach – Šaštín – Stráže, SR
3.GREYTakáč Jozef Jazdecký klub Šamorín,SR
4.SPIRITTužinčinová Veronika O.Z.Darkona-Bratislava, SR
5.KORAKošková LenkaEdita Odzganová
6.PILGRIMDurďaková Jana Vox Ševčík Vlachovice, ČR
7.JUMBODirgas Peter Peter Dirgas st. NEŠTARTOVALI

12.Cena RAINBOW-čistiaci systém pre pony nad 130cm
1.DANIETABodlák RadimATOS -Jezdecká stáj s.r.o, ČR
2.OÁZAKošková Lenka www.fotokoni.sk ,SR
3.SAIGONRippová Barbora O.Z.DARKONA- Bratislava, SR
4.SÁRAMachová Nikola Margitin žrebčín, Šaštín-stráže, SR
5.NINJAPlutzer Vojtech Jazdecký klub Šamorín, SR

fotoriport 18.5.2008 Bratislava
fotoriport 18.5.2008 Bratislava

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk