HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
    26.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.10 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    14.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    07.09 Freudenau
        (Filip Kalka)
    31.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.08 Senica
        (Filip Kalka)
    10.08 Varąava
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    22.06 Velká Chuchle
        (Filip Kalka)
    15.06 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    01.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.05 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    18.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2007
2006
2005
2002


1.Cena Nazareta
1(7)EWALS (CZE) Morozov Pavlo Agentúra Sedem statočných
2(5)DOMINIKA am. ©tangel Marián Popcorn (CZE)
3(3)STING (CZE) Blatnický Branislav TV JOJ - Play Ada Stables
4(4)SATAN MISI (CZE) Trhan Ivan JK Misi Palvínov SK
5(2)JUPITER DIAMANT (D) Kotásek Jaromír Stáj Masterfood s.r.o. (CZE)
6(6)PALMA TEČ (CZE) Chrastina Roman Stáj Tečovice (CZE)
DN(1)NOKIA HAMMERING (CZE) am. Hračková Jana ADAMAS

2.Cena Solarsterna
1(6)ORTTIA (GB) dľ. Srnec Martin EKOLS s.r.o. SKALICA
2(5)SISTER OF MERCY ©ara Róbert MPL Racing
3(8)DIVINKA (CZE) Georgjev Stanislav www.Piruch.cz (CZE)
4(3)HONOUR OF GRACIE (GER) Eddery Paul BORS Břeclav a.s. (CZE)
5(4)GLASS OF CHAMPAGNE Juráček Rastislav MPL Racing
6(12)NAS«A dľ. ©mida Zdenko EQUUS PLUS
7(9)LABEAUME (GER) Reznikov Alexander W.O.C.H.
8(7)KALSHA (IRE) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
9(2)ROSE TIGER (GER) Drozda Frantiąek VIMAR – DVORNÍKY
10(10)SORENTA (IRE) Palík Jiří Sloval ©K Real
11(11)PEACEMAKER am. Budovič ©tefan Euroframe Skalica (CZE)
ZN(13)DARES (IRE) am. Čekal Jozef Autoopravovňa Strnisko
S(1)LAKALUOMA (IRE) dľ. Giles Mark-Anthony Sloval ©K Real

3.Memoriál Otakara Valoucha
1(3)THE GENERALS WISH (D) am. Svoboda Jiří JS Konsorcium (CZE)
2(4)HALLA CROWN (A) Blatnický Branislav Agentúra Sedem statočných
3(2)OBI WAN FREI (D) am. Hračková Jana ADAMAS
4(5)PATRON LIMBURGIA (D) Jurkiewicz Patrik JS Konsorcium (CZE)
5(6)EQUALIZER (A) am. ©tangel Marián KMD Parcours Team CZ (CZE)
6(7)SIR GILL (D) Kotásek Jaromír Jokr (CZE)
7(1)VICTORY EXPO (NL) Lajner Filip ADAMAS

4.Cena Fabriana
1(5)SLOVAK GOLD dľ. ©mida Zdenko FeD, spol. s r.o.
2(2)SHEITAN Reznikov Alexander W.O.C.H.
3(3)COLD PLAYER Juráček Rastislav MN-Racing
4(4)IMERIO dľ. Giles Mark-Anthony Gestüt Güthler Hof Kuchyňa
5(6)FLORIANA ©ara Róbert Hotel Partizán Tále

5.Cena EUROSOFA s.r.o (Cena Rezona)
1(6)ARYMAN (POL) dľ. Srnec Martin Inpost Uherské Hradiątě (CZE)
2(9)BOX HILL (USA) Juráček Rastislav MPL Racing
3(3)MONOLIT (CZE) Eddery Paul Red Arrows-Ing.Rosina (CZE)
4(1)RADULES (CZE) am. Budovič ©tefan Stajňa Patrik
5(8)TANGER (POL) dľ. Hind Gary SCH Racing Team (HUN)
6(2)ALOHA ALTEZZA (GER) dľ. ©mida Zdenko H & P Kopálek
7(4)VERNAL POINT (GER*) Palík Jiří Stáj Mikon (CZE)
8(5)SHERARDO (CZE) Tůma Petr Bea (CZE)
9(7)BELLA BETTINA (POL) Georgjev Stanislav Polet

6.Veµká cena BBAG Baden-Baden
1(4)MARIBOR (GER) dľ. Srnec Martin CK Martin& SCH
2(5)ILLIANA (GER) Georgjev Stanislav Stall REUNION (HUN)
3(2)ORIANTO (GER) Reznikov Alexander W.O.C.H. (SVK)
4(7)FINAL FLASH (GER) dľ. Hind Gary OMS (SVK)
5(8)ROCKY RACCOON (GER) Dubravka Erwin Stall Challenger (AUT)
6(3)SO FANTASTIC (GB) Juráček Rastislav MPL Racing (SVK)
7(6)KING OF GRACIE (GER) Eddery Paul BORS Břeclav a.s. (CZE)
8(9)RAMBLIN SCOUT (GER) Palík Jiří EMOP (SVK)

7.Veµká cena AUTO-IMPEX, spol. s r.o. ( 16. OAKS )
1(2)DETERMINACJA (POL) Juráček Rastislav E® Praha a.s. (CZE)
2(4)SAJGONKA (POL) dľ. ©mida Zdenko PD Borský Mikuláą (SVK)
3(1)NICK OF MEMORY (POL) Reznikov Alexander St. SK Strzegom II (POL)
4(8)BATALISTYKA (POL) dľ. Srnec Martin Wrbna Racing (CZE)
5(6)NEW GRAFIA (POL) Palík Jiří Jozef Kalka – Joka (SVK)
6(5)JANISCHARIN (IRE) Dubravka Erwin Stall Vincennes (AUT)
7(3)BORA dľ. Hind Gary EMOP (SVK)
8(7)TRUE BELLE (GER) Georgjev Stanislav Vadual (SVK)

8. Hendikep Desert Tracka
1(1)DZIWISZ (POL) Juráček Rastislav EKOLS s.r.o. SKALICA
2(5)BIANKA dľ. ©mida Zdenko VICTORY FARM
3(7)BANZAJ (POL) dľ. Giles Mark-Anthony Jozef Kalka - Joka
4(2)USALIA (POL) Drozda Frantiąek Sloval ©K Real
5(4)MARION dľ. Srnec Martin Stajňa Eclipse
6(6)NEXT (POL) ©ara Róbert Probeko-©tencel Láďa (CZE)

9.Hendikep Bodrogu
1(5)BAY CITY ROLLER am. Suchovská Andrea MPL Racing
2(6)QUEEN BARBARA (IRE) am. Budovič ©tefan ESKO
3(1)SAZBA (CZE) am. Hricová Zuzana CANTER
4(4)KAMIKADZE (POL) am. Drinková Katarína Sloval ©K Real
5(7)WENEXIA ľk. Krčmářová Zuzana Easy Ride (CZE)
6(2)FORMENTA (GB) am. Čekal Jozef Autoopravovňa Strnisko
7(9)VICTORY´S GLAD ľk. Parigál Jozef Yes Production
8(3)RAMONA ľk. Vraj Tomáą Nandin Dvor
S(8)SKY THE NONSENSE (IRE) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko

10.Cena www.fotodostihy.sk pre pony do 130cm
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

11.Cena www.fotodostihy.sk pre pony nad 130cm
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Sluąovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk