HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
    26.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    19.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    05.10 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    28.09 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    14.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    07.09 Freudenau
        (Filip Kalka)
    31.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    24.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.08 Senica
        (Filip Kalka)
    10.08 Varąava
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.08 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Jozef Kalka)
    06.07 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    22.06 Velká Chuchle
        (Filip Kalka)
    15.06 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    01.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    22.05 Ebreichsdorf
        (Filip Kalka)
    18.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.04 Bratislava
        (Jozef Kalka)
    13.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    06.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2007
2006
2005
2002


1.Memoriál Ing. Pavla ®ikavského
1(8)MR DRAGAN Göritz Andreas BRANKO a MARIÁN
2(1)SINGLETON Dubravka Erwin Vadual
3(5)STEFANY dľ. Havlík Ján Jokr (CZE)
4(6)FOURIER dľ. Hind Gary Biguma Slovakia
5(4)SANDWIND dľ. ©mida Zdenko Gestüt Güthler Hof Kuchyňa
6(3)JUST THAT ľk. ©ara Róbert ®rebčín Kobylany
7(7)SAINT ELMOS FIRE Juráček Rastislav MN-Racing
8(2)IT´S MY LIVE Giles Mark-Anthony Gestüt Güthler Hof Kuchyňa

2.Cena AUTO-IMPEX, spol. s r.o
1(1)BETTY CHOIS (IRE) Drowne Steve AGROLIPT
2(3)PEARL OF EAST (POL) am. Budovič ©tefan PALMYRA
3(5)SORENTA (IRE) ľk. ©ara Róbert Sloval ©K Real
4(2)KING OF GRACIE (GER) Giles Mark-Anthony BORS Břeclav a.s.
5(8)ORIANTO (GER) dľ. Havlík Ján W.O.C.H.

3.Cena Allianz – Slovenskej pois»ovne (Cena Scottish Rifla)
1(6)HIPOLINER (POL) Turgajev Anton St. Damis BT (POL)
2(8)PALDOX (FR) dľ. Srnec Martin Hrubý (CZE)
3(7)MONOLIT (CZE) Giles Mark-Anthony Red Arrows-Ing.Rosina (CZE)
4(3)BRAHY (USA) Krowicki Piotr Čingiz Chan (SVK)
5(4)CONTI POWER (POL) Reznikov Alexander St. Damis BT (POL)
6(9)REEM AL FALLAH (IRE) dľ. Kasal Lukáą Telivér Farm (HUN)
7(5)PROUD BORIS (GER) Juráček Rastislav MPL Racing (SVK)
8(2)TORLUS (GER) Dubravka Erwin Ereka-Kaucký (CZE)
9(1)TORAYA (POL) Pilich Miroslaw Stajnia Kosynier (POL)

4.Cena Allianz – Slovenskej pois»ovne (Cena Arvy)
1(11)DETERMINACJA (POL) Juráček Rastislav E® Praha a.s. (CZE)
2(9)SAJGONKA (POL) dľ. ©mida Zdenko PD Borský Mikuláą (SVK)
3(2)BATALISTYKA (POL) dľ. Srnec Martin Wrbna Racing (CZE)
4(4)TRUE BELLE (GER) Dubravka Erwin Vadual (SVK)
5(13)LADY IRENZIA (IRE) Drowne Steve AGROLIPT (SVK)
6(6)GOLDEN LINE (POL) Turgajev Anton Stajnia Mistral (POL)
7(10)NATIONAL NICE (HUN) dľ. Kasal Lukáą Telivér Farm (HUN)
8(3)ALLEZ (POL) dľ. Minařík 2 Ferdinand Arte-©atra (CZE)
9(7)AMIA FORTUNA (POL) dľ. Havlík Ján BORS Břeclav a.s. (CZE)
10(12)IRISH MIRACLE (CZE) Krowicki Piotr DS Pegas (CZE)
11(1)HIPO STAR (POL) Vasjutov Sergej Stajnia SK Strzegom
12(5)PRINCESS OF LEONE (POL) Reznikov Alexander Stajnia Pegaz
13(8)FABRIANA (CZE) Georgjev Stanislav Rabbit Trhový ©těpánov (CZE)

5.Cena Allianz – Slovenskej pois»ovne (Starohájske kritérium)
1(3)TEDDY READY (IRE) dľ. Hind Gary OMS (SVK)
2(2)YPSILLON KING (GB) dľ. Srnec Martin VIMAR - DVORNÍKY (SVK)
3(1)VITULUS (GER) Dubravka Erwin YOKO (CZE)
4(7)KARANDZER (POL)Krowicki Piotr SCH Racing Team (HUN)
5(4)SANGAR (POL) Turgajev Anton St. Damis BT (POL)
6(5)KARTAGINA (GER) Reznikov Alexander Stajnia Mistral (POL)
7(8)VALIANT (GER) Drowne Steve EMOP (SVK)
8(6)BOX HILL (USA) Juráček Rastislav MPL Racing (SVK)

6.Cena Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republiky
1(8)OVERDOSE (GB) Krowicki Piotr SCH Racing Team (HUN)
2(9)VÁROSBÍRÓ (IRE) Georgjev Stanislav ESDE Bt. (HUN)
3(5)SUNSHINE RHEINBERG (GER) dľ. ©mida Zdenko GP Skok d.o.o. (SLO)
4(6)VIVA (HUN) Turgajev Anton Telivér Farm (HUN)
5(1)SCYRIS (POL) Dubravka Erwin Dr. Charvát (CZE)
6(4)CRIMSON (IRE) dľ. Kasal Lukáą Telivér Farm (HUN)
7(3)SUPRBLESK (CZE) dľ. Havlík Ján Mostry Senica (SVK)
8(7)ACOSS (CZE) dľ. Srnec Martin Hrubý (CZE)

7.Velká cena Allianz – Slovenskej pois»ovne(Veµká cena Slovenska)
1(8)RYAN (IRE) Juráček Rastislav MPL Racing (SVK)
2(10)TEMPELTÄNZER (GER) dľ. Hind Gary OMS (SVK)
3(1)ITALIAN STALLION (IRE) Georgjev Stanislav Stall Allegro (AUT)
4(2)SALDENZAR (GER) Krowicki Piotr Szindikatus istálló (HUN)
5(9)KORNEL (POL) Reznikov Alexander Stajnia Zosia (POL)
6(5)KOPJA (GB) Göritz Andreas ESDE Bt. (HUN)
7(4)OLIGARCH (IRE) dľ. Srnec Martin Stajňa Corinne ČR (CZE)
8(3)OUT LOUD (GB) dľ. Kasal Lukáą Telivér Farm (HUN)
9(7)CAMILL (IRE) Drowne Steve AGROLIPT (SVK)
10(11)DANDYS (POL) dľ. Minařík 2 Ferdinand Zámecký vrch (CZE)
11(6)VADUAL Dubravka Erwin Vadual (SVK)

8.Cena Allianz – Slovenskej pois»ovne
1(4)PROSPECT (CZE) am. Budovič ©tefan Stáj Krásno-Podhányi (CZE)
2(9)CUCCIO (CZE) ľk. ©ara Róbert Horse Farm Kroutilík (CZE)
3(2)SARNIA (IRE) Juráček Rastislav Autoopravovňa Strnisko
4(6)DUNK SHOT (USA) Krowicki Piotr Čingiz Chan
5(7)FLORIANA dľ. ©mida Zdenko Hotel Partizán Tále
6(1)PREZIOSO (CZE) Vokálková Zuzana Stáj Filip (CZE)
7(3)SPEED FOR EVER (GER) Dubravka Erwin Ereka-Kaucký (CZE)
8(8)HELLENIX Drozda Frantiąek Patrícia Augustínová (CZE)
9(5)ALABAMA MAMA (IRE) Drexler Ladislav MPL Racing

9.Cena Allianz – Slovenskej pois»ovne
1(13)ALOHA ALTEZZA (GER) dľ. ©mida Zdenko H & P Kopálek
2(1)STEP FORWARD dľ. Havlík Ján Jokr (CZE)
3(4)ELEGANT DEVIL (GER) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
4(3)KASHMERE BLACK (POL) Reznikov Alexander Stajnia Mistral (POL)
5(5)DZIWISZ (POL)ľk. ©ara Róbert EKOLS s.r.o. SKALICA
6(9)ANGLICKÁ KRÁLOVNA (CZE) Vokálková Zuzana Stáj Filip
7(8)WENEXIA am. Krčmářová Zuzana Easy Ride (CZE)
8(11)BIANKA am. Budovič ©tefan Hotel Partizán Tále
9(2)AZTEKE (GER) Dubravka Erwin Ereka-Kaucký (CZE)
10(10)ORONTES (POL) Pilich Miroslaw Stajnia Incognito (POL)
11(6)OVERLORD (GER) dľ. Hind Gary OMS
12(7)NIGHT BY NIGHT (POL) Krowicki Piotr Stajnia Bohema II
13(12)CHUNSA (GB) Juráček Rastislav MPL Racing

10.Cena predajne Svet koní pre pony do 130cm na 250m
1. PILGRIM Míča Petr ČR Vox ©evčík Vlachovice ČR
2. SATURN Bodlák Radim ČR ATOS-jezdecká stáj s.r.o ČR
3. FRANKENHOH S TRUE LEGEND Olehlová Veronika ČR Wrbna Racing ČR
4. SIGIMachová Nikola SRMach ©aątín-Stráľe SR
5. SPIRITTuľinčinová VeronikaSRO.Z.Darkona SR
6. JUMBODirgas Peter SRPeter Dirgas SR
7.NELAFlorián Petr ČRJezdecký klub Troubsko o.s. ČR
8. KORAKoąková Lenka SRS©P Blahová SR

11.Cena predajne Svet koní pre pony nad 130cm na 400m
1. DANIETABodlák Radim ČRATOS-jezdecká stáj s.r.o ČR
2. GAY TIMEOlehlová Karolína ČRWrbna Racing ČR
3. SAIGONTuľinčinová Veronika SRO.Z.Darkona SR
4. JARU©KAFlorián Petr ČRJezdecký klub Troubsko o.s ČR
5. NINJAPlutzer Vojtech SRJazdecký klub ©amorín SR

fotoriport 1.6.2008 Bratislava
fotoriport 1.6.2008 Bratislava

 



novinky

2014-04-01
28.10 Sluąovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk