HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
    29.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    15.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    01.10 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.08 Senica
        (Filip Kalka)
    06.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    16.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.06 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    04.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    14.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    30.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2005
2002


2.Handicap Eskadry
1(2)SLOVAK GOLD Zálesňáková Zuzana Slovák
2(3)KAMARÁT (HUN) am. Budovič Štefan PD Borský Mikuláš
3(5)ERLKÖNIG am. Hricová Zuzana Stajňa Nikola
4(6)BARMAN dž. Kubík Petr Polet
5(7)GOLDEN WOUNDER am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále
S(1)AVANTI (HUN) Shapovalov Oleg RATEX

3.Memoriál Ing. Libora Benického, CSc
1(6) EQUALIZER (A)Kotásek Jaromír Popcorn
2(5)DOMINIKA am. Hlinka Karol Agrofarma Ferrari Želiezovce
3(2)ROYAL JADRAN (D) am. Svoboda Jiří JS Konsorcium
4(10)RICKY ROUGE (D) Morozov Pavlo JS Konsorcium
5(8)SNĚHOVÁ VÍLA MISI (CZE) Trhan Ivan JK Misi Palvínov SK
6(3)ZENDNWAI WEST FOX am. Magdinová Zuzana SOUP Šala
7(1)ERMA (CZE) Coufal Ivan Stáj Květná
DN(4)US JAPIE DB (NL) am. Škobis Zdeněk Stáj Viktoria
9/8(7)LA ROSE DE DESERT (SF) žk. Kesegová Zuzana West-Fox

4.Memoriál Georga Stärka (ME amatérskych jazdkýň)
1(4)CORTESSION (POL) am. Knuchelová Tanja (SWI)ŠK Brahal
2(9)LIT (POL) am. Kohlweißová Irene (AUT)Th Troubecká - Piruch
3(6)PROCYON (CZE) am. Langvadová Sofie (NOR)Stajňa Piccolo
4(7)TINCO PALENO (GER) am. Kingová Marie (GB)Národný žrebčín Topoľčianky
5(1)GOLDEN DREAM am. Ljungquistová Hillevi (SWE)Canter
6(2)MITOMAN (POL) am. Batistová Angeline (HOL)Nýznerov
7(3)GREND (CZE) am. Břečková Veronika (SVK)Izostav -Prštice
8(8)FORT LINSAY (CZE) am. Lammersová Lydia (GER)Stáj Kmoníček

5.Cena Satyry
1(2)NIKODEM (POL) Vávra František Vasury Kolesa
2(4)SOMPRI Stančík Miroslav Gestüt Güthler Hof
2(7)TERMAC Cagáň Martin Gestüt Güthler Hof
4(5)CZOGORI (POL) Faltejsek Jan Stáj Baxa-Baštová
5(3)DUNKA (POL) Sedláčková Štěpánka Stáj Horní Hrad-Baštová
6(6)USALIA (POL) dž. Havelka Radek ŠK Brahal Zlaté Moravce-Holčák

6.Cena týždenníka Slovenka (ME amatérskych jazdkýň)
1(3)SZKOT (POL) am. Leahyová Susan (IRE)Stajňa Egl
2(11)BLITZ WIND am. Ljungquistová Hillevi (SWE)Hotel Partizán Tále
3(10)SAZBA (CZE) am. Magdinová Zuzana Canter
4(4)CZAUSZ (POL) am. Knuchelová Tanja (SWI)ŠK Brahal
5(1)SOREYAN am. Lammersová Lydia (GER)Jokr
6(6)NESTROY (GER) am. Batistová Angeline (HOL)Agroregión a.s. Rajec
7(8)WANESA am. Kohlweißová Irene (AUT)Autoopravovňa Strnisko
8(9)SOLTEER (CZE) am. Břečková Veronika (SVK)Horsecentrum Vrňata
9(5)DRAGONIA (POL) am. Langvadová Sofie (NOR)PD Borský Mikuláš
10(2)MAURBIG (CZE) am. Kingová Marie (GB)SCH Racing Univerzál
11(7)CONSTANTINO (FR*) am. Hricová Zuzana RATEX

7.Cena Velveta
1(2)APAČ (CZE) Míča Pavel Vox Ševčík Vlachovice
2(5)RECTOR (CZE) dž. Havelka Radek Prochy
3(7)SENITA (CZE) am. Neuvirt Lukáš DS Sendy Ostrava Neuvirt
4(1)MISSING am. Lysý Tomáš CREDENDO VINCIT ! Žilina
Z(4)NUMERO DUE (POL) Vávra František Vasury Kolesa
Z(3)VILI BOY (HUN) dž. Línek Jaroslav Szil-Ko Kft. (HUN)
ZN(6)HARIDAN Cagáň Martin TJ Slávia Šurany

8.Cena trojročných žrebcov
1(5)ANDRAK (GER) Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof
2(3)DREAMING RAY (CZE) dž. Vávra František Nikola Vsetín
3(4)DYSKOBOL (POL) dž. Línek Jaroslav KFA-štál Sklenô
4(7)MALIBU (POL) am. Budovič ŠtefanStall V.I.P. SK
5(8)KARLSBAD (GER) dž. Kubík Petr K-K Metal a.s.
6(6)DEVIL am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále
7(1)LIMAN (POL) dž. Havlík Ján www.Piruch.cz
8(2)BANZAJ (POL) dž. Šmida Zdeno Jozef Kalka Joka

9.Cena Latorice
1(8)NICK OF SUCCES (POL) am. Budovič Štefan Stajňa Patrik spol. s.r.o.
2(4)EARLY (GER) dž. Šmida Zdeno Stajňa Villa Troya
3(7)BAGERA (POL) dž. Kubík Petr Lutécia
4(1)VALERIA Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof
5(6)VIKINA Zálesňáková Zuzana Slovák
6(3)LAGAVULIN (CZE) dž. Havlík Ján Stall Herrenholz
7(5)BAUSSYBEL am. Pucheľ Vlastimil Polet

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk