HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
    29.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    15.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    01.10 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.08 Senica
        (Filip Kalka)
    06.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    16.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.06 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    04.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    14.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    30.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2005
2002


2.Cena Autoopravovňa Strnisko
1(2)TRIPOLIXA dľ. Havlík Ján Patricia Augustínová
2(4)HIDALGO Cagáň Martin Carpe Diem
3(6)LERMONTOV Zálesňáková Zuzana Sloval Invest a.s.
4(3)WENEXIA am. Budovič ©tefan Patricia Augustínová
5(5)VAMPER Kňaľík Ivan Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
6(7)SCOTTISH DANCER dľ. ©mida Zdeno ®rebčín Kobylany
7(1)MONTY Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa

4.Memoriál Jiřího Bořeka-Dohalského
1(1)NAROM dľ. ©mida Zdeno Stajňa Egl
2(9)CORTESSION (POL) Cagáň Martin Sloval Invest a.s.
3(11)CHERI RULES (CZE) dľ. Koplík René Chanci-Valaąsko
4(5)SAMURAJ (CZE) am. ©ara Róbert Autorent Donát-Holčák
5(3)VLNKA dľ. Havlík Ján Hotel Kamila
6(8)BORSALINA dľ. Línek Jaroslav PD Senica
7(7)CENSIO (CZE) dľ. Demele JánStáj Kika
8(4)SLOVAK GOLD Zálesňáková Zuzana Slovák
9(10)AGENT JAMES BOND (CZE) am. Budovič ©tefan Vox ©evčík Vlachovice
10(12)SZERSZEŃ (POL) am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále
11(2)ODINE am. Moravcová Daniela ©imera F.- Kyleąovice
12(6)VADEMECUM (CZE)Lespingal Frederic DC Zámrsk MUDr. Bruna V.

5.Memoriál ©tefana Staąeka
1(8)ALANA PRINCESS (GER) dľ. ©mida Zdeno MALTINETTO
2(1)SATURNINO Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
3(10)HUNGARIA (POL) am. Budovič ©tefan PD Borský Mikuláą
4(4)SILVER FLAG (CZE) dľ. Havlík Ján Figaro
5(5)KARCOOLKA (IRE) Zálesňáková Zuzana Sloval Invest a.s.
6(2)LAGRISCO (CZE) dľ. Línek Jaroslav EKOLS Skalica
7(9)SHAY MINSTRA (CZE) Korečková Vendula Lucky Stable
8(6)SHERARDO (CZE) dľ. Koplík René Delos CZ
9(7)MARIAGE (GER) am. ©ara Róbert Autoopravovňa Strnisko
10(3)GATWICK (GER) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko

7.Cena PORSCHE Bratislava (Cena Whisky)
1(6)VLTAVA (CZE) Lespingal Frederic DC Zámrsk MUDr. Bruna V.
2(7)KANNA (POL) am. Budovič ©tefan Stajňa Patrik spol. s r.o.
3(8)SORGENIA (CZE) dľ. ©mida Zdeno Chanci-Valaąsko
4(2)VARINETA (CZE) dľ. Havlík Ján Bellaboy Hostiąová
5(4)KAYMIRA (GER) dľ. Koplík René MANEKO
6(5)OMBRELETTA (POL) dľ. Línek Jaroslav K-K Metal a.s.
7(1)IRISH QUEEN (CZE) am. ©ara Róbert Utrin
8(3)NIGOA (GER) Zálesňáková Zuzana Mearas

8.Veµká cena PORSCHE Bratislava (Cena turfu)
1(5)TEMPELTÄNZER (GER) dľ. Línek Jaroslav OMS
2(4)FUNWARD (FR) Lopez Jean Pierre Stajňa Corinne
3(2)NOLAN (POL) Lespingal Frederic DC Zámrsk MUDr. Bruna V.
4(3)MIDEROS (CZE) dľ. Koplík René MPL Racing
5(1)INVESTOR (CZE) dľ. ©mida Zdeno Mostry Senica

9. Dunajský pohár (Medziątátne stretnutie amatérov Maďarsko - Rakúsko - Slovenská republika)
1(1)SANGRIA am. Jischová Susanne (AUT)Carpe Diem
2(10)DRAGONIA (POL) am. Hofová Karin (AUT)PD Borský Mikuláą
3(7)REFLEXIA am. ©ara Róbert (SVK)Farby-laky ©ara-Holíč
4(8)VINTEO am. Kohlweißová Irene (AUT) Canter
5(2)AIRSPEED (GER) am. Pucheµ Vlastimil (SVK)Stajňa Nikola
6(5)RAYMOND am. Bodnár Balázs (HUN)Stajňa Nagy ©aµa
7(4)BANZAJ (POL) am. Budovič ©tefan (SVK)Jozef Kalka Joka
8(9)SEMPRA am. Budinszki Barbara (HUN)Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
9(3)SANTIAGO am. Juszel Béla (HUN)Angelo Veµké Úµany

10. Cena Gourieva
1(7)KOTERIA (POL) am. Budovič ©tefan Stajňa Patrik spol. s r.o.
2(6)STING IN HER TAIL (IRE) Zálesňáková Zuzana Sloval Invest a.s.
3(4)AWANTEIN (CZE) dľ. Koplík René ©imera F.- Kyleąovice
4(13)DANSE DU FLAMBE (GB) am. Hodáň Peter Autoopravovňa Strnisko
5(5)ORION dľ. Línek Jaroslav Epona
6(12)PARTA (CZE) dľ. Havlík Ján Slovliker-Kunovice
7(10)LORD KL (CZE) dľ. Demele Jan Rovina a. s. Hulín
8(1)HOHEPRISTERIN Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
9(2)CHRISTINA am. ©ara Róbert Domonkos Komárno
10(9)TACHEA (GER) dľ. ©mida Zdeno KFA-ątál Sklenô
11(11)ALBATROS Kňaľík Ivan Gestüt Güthler Hof
12(3)ALGEBRA (CZE) am. Magdinová Zuzana Inter transport Boros Imrich

 



novinky

2014-04-01
28.10 Sluąovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk