HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
    29.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    15.10 Bratislava
        (Filip Kalka)
    01.10 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    03.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    27.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    20.08 Senica
        (Filip Kalka)
    06.08 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    16.07 Bratislava
        (Filip Kalka)
    18.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.06 Topolčianky
        (Filip Kalka)
    04.06 Bratislava
        (Filip Kalka)
    14.05 Bratislava
        (Filip Kalka)
    30.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    23.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    16.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    09.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2005
2002


2.Cena predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (Medziątátne stretnutie ľiakov SRN – ČR – SR)
1(3)BONAQUA (GER) ľk. Kochanová Celine (GER)Autoopravovňa Strnisko
2(8)BLAUER BARON ľk. Korenek Miroslav (CZE)Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
3(7)SANTIAGO ľk. Grigláková Dominika (SVK)Angelo Veµké Úµany
4(4)OKTOBUS ľk. Strocka Tanja (GER)Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
5(5)ČIKITA ľk. Sojková Markéta (CZE)www.cikita-club.sk
6(6)LADY SHEE ľk. Raková Karolína (CZE)Autoopravovňa Strnisko
7(1)DAN PIERRE ľk. Hamdaouiová Bianka (SVK)Autoopravovňa Strnisko

3.Cena Falco Slovakia, s.r.o
1(2)PATRON LIMBURGIA (D) Morozov Pavlo JS Konsorcium
2(1)MONDOSTAR PRO (D) Major Milan Agrofarma Ferrari ®eliezovce
3(5)OUR SECRET (NL) Kotásek Jaromír Stáj Masterfood
4(4)MARQUISE J'AMI (CZE) am. Svoboda Jiří JS Konsorcium
5(3)OLSTER (UA) am. Prokeąová Jindra Agrofarma Ferrari ®eliezovce
6(6)CRAZY DANCER S (A) Červeňák Milan Stall Scheit (AUT)

4.Cena Milsy, a.s
1(8)VIGO dľ. Kovařík Jaroslav Slovák
2(4)SZKOT (POL) am. Hodáň Peter Stajňa Egl
3(7)NICE (GER) ©ara Slavomír Autoopravovňa Strnisko
4(3)CHRISTINA dľ. ©mida Zdeno Domonkos Komárno
5(2)ARIETE (CZE) am. Hricová Zuzana AR Club-Piruch
6(1)MALIBU (POL) dľ. Kubík Petr Stall V.I.P. SK
7(6)CZAUSZ (POL) Zálesňáková Zuzana Sloval Invest a.s.
8(5)MITOMAN (POL) Havelková Martina Nýznerov

5. Cena Palma - Tumys a.s. Bratislava (Veµká májová cena)
1(3)MIDEROS (CZE) dľ. Kubík Petr MPL Racing
2(6)TEMPELTÄNZER (GER) dľ. Línek Jaroslav OMS
3(4)VADUAL dľ. ©mida Zdeno Vadual
4(2)SET IN MOTION (IRE) Lopez Jean PierreDS Pegas
5(5)TAVBECCA (CZE) dľ. Havlík Ján DS Kabelkovi
6(7)ROYAL MOUGINS (GB) Havelková Martina Dr. Charvát
7(8)ATROPIN (GER) dľ. Kovařík Jaroslav Stajňa Patrik spol. s.r.o.
8(9)NIGHT DANCER (CZE) Zálesňáková Zuzana Ja-Vo s.r.o.
9(1)DANCING WIND am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále

6.Cena Palma - Tumys a.s. Bratislava
1(7SCYRIS (POL) Frank Eugen Dr. Charvát
2(1)ARYMAN (POL) Pekarovič Adam Inpost Uherské Hradiątě
3(3)FOREST MAN (IRE) dľ. Vávra Frantiąek Elektromontáľe Mička
4(5)CORTESSION (POL) Zálesňáková Zuzana Sloval Invest a.s.
5(10)SZERSZEŃ (POL) am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále
6(8)MAN O WORLD (IRE) Havelková Martina PROSPECS
7(9)WOODY BATHWICK (IRE) dľ. Kubík Petr Stall V.I.P. SK
8(2)SLOVAK DANCER dľ. Kovařík Jaroslav Slovák

7.Cena Závodiska Brémy a SOUP ©aµa (Medziątátne stretnutie ľiakov SRN – ČR – SR)
1(8)SOREYAN ľk. Rigo MatejJokr
2(1)ALBATROS ľk. Kochanová Celine (GER)Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
3(7)KOLJA ľk. Raková Karolína (CZE)SOUP ©aµa
4(3)ALGEBRA (CZE) ľk. Grigláková Dominika (SVK)Int.transport Boros Imrich
5(2)WINDYDAR (CZE) ľk. Korenek Miroslav (CZE)Inpost Uherské Hradiątě
6(6)LUCERANO (CZE) ľk. Strocka Tanja (GER)®rebčín Kobylany
7(4)IMAGIO ľk. Sojková Markéta (CZE)Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
8(5)REBELIE (CZE) ľk. Hamdaouiová Bianka (SVK)SCH Racing Univerzál

8.Veµká cena Palma - Tumys a.s. Bratislava (Jarná cena kobýl)
2.I(7)TANITA dľ. Kubík Petr MPL Racing (SVK)
3(10)FORLISTA (GER) Lopez Jean Pierre Stall Allegro (AUT)
4(4)MARIE (IRE) Beaucamp Laurent KR Paul Schweitzer´s Erben (AUT)
5(11)ALLONYA (GER) dľ. Kasal Lukáą Stall Babsy (HUN)
6(9)IRISH QUEEN (CZE) Havelková Martina Utrin (CZE)
7(12)TRYANDSTOPME (GB) Schadler Günter Frau Prachner Inge (AUT)
8(1)KOTERIA (POL) dľ. Línek Jaroslav Stajňa Patrik spol. s.r.o. (SVK)
9(2)LAYLA MOLINARI (GER) dľ. Havlík Ján Stall Babsy (HUN)
10(3)SATISFACTION (CZE) Frank Eugen Frau Janet Pätz (GER)
11(6)TINCA (POL) dľ. ©mida Zdeno Jozef Kalka Joka (SVK)
12(8)TACHEA (GER) dľ. Kovařík Jaroslav KFA-ątál Sklenô (SVK)

9.Memoriál Jozefa Koą»ála
1(7)WALEXIA dľ. Kubík Petr Patricia Augustínová
2(1)LIMBACH dľ. ©mida Zdeno Jantoąka Juraj (HUN)
3(5)SHAGGY Zálesňáková Zuzana Grey Racing SK
4(2)HOHEPRISTERIN Beaucamp Laurent Gestüt Güthler Hof-Kuchyňa
5(3)TIGER ©ara Slavomír agaSSe
6(4)SAVANAH dľ. Kovařík Jaroslav MPL Racing
7(6)DEVIL am. Hodáň Peter Hotel Partizán Tále

 



novinky

2014-04-01
28.10 Sluąovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk