HOME


2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
    25.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    11.09 Bratislava
        (Filip Kalka)
    28.08 Bratislava
        (Filip Kalka)
    17.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
    10.04 Bratislava
        (Filip Kalka)
2002


4.Tatranská cena - Cena Cemix (CHOVATEĽSKÝ POHÁR SZCHAP – ŠPRINT)
1(4)DUBAI TOWER (USA) dž. Šmida Zdenko Stajňa Šenigla-Schmidt
2(1)MARIAN (POL) dž. Línek Jaroslav Stajňa Patrik s.r.o.Senica
3(2)SLOVAK DANCER dž. Kubík Petr Slovák
4(5)MAN O WORLD (IRE) Krowicki Piotr Ivana-Holčák R.
5(3)BORSALINA dž. Kovařík Jaroslav PD Senica
6(7)TELESTAR Schadler Günter MPL Racing
7(6)LONGAR (CZE) Köhl Michal Antonín Šimera

5.Cena týždenníka Slovenka (ME amatérskych jazdkýň)
1(2)DIRECT PLAY (GB) am. Monfortová CélineJ. J. Peter Cheyne
2(7)LUMINOSO am. Dušková Lenka (CZE)Gestüt Güthler Hof
3(1)DRAGONIA (POL) am. Rodenbuschová VanessaPD Borský Mikuláš
4(5)VINET (CZE) am. Břečková Veronika (SVK)Stajňa Vino-Masaryk
5(9)SAZBA (CZE) am. Manserová Kylie Jane (GB) Canter
6(6)TAHIRA (POL) am. Hofová Karin (AUT)Jozef Kalka Joka
7(8)· SHAKIRA am. Hricová Zuzana (SVK)Dvor Vampil
8(4)MIDDY am. Ryanová Pauline (IRE)Dvor Vampil
9(3)MANIFEST WIND am. Jischaová Susanne (AUT)Stajňa Happy Horse

6.Cena CHARVÁT SLOVAKIA, s.r.o. (Karpatská cena)
1(4)RYAN (IRE) dž. Šmida Zdenko MPL Racing
2(6)DYSKOBOL (POL) dž. Kubík Petr KFA-rádio TWIST
3(2)DZIANISZ (POL) Zálesňáková Zuzana Stubno RGI SA-Piruch
4(3)LIMAN (POL) dž. Línek Jaroslav Stubno RGI SA-Piruch
5(5)SUPRBLESK (CZE) Beaucamp Laurent Mostry Senica
6(1)PROCYON (CZE) Krowicki Piotr Zbranek Vsetín-Holčák

7.Saint Leger CHARVÁT
1(4)TEMPELTÄNZER (GER) dž. Kubík Petr OMS (SVK)
2(3)MIDEROS (CZE) dž. Šmida Zdenko MPL Racing (SVK)
3(5)ROYAL MOUGINS (GB) Krowicki Piotr Dr. Charvát (CZE)
4(1)VADUAL dž. Línek Jaroslav Vadual (SVK)
5(6)SET IN MOTION (IRE) Urbina OscarPegas Znojmo (CZE)
6(9)KANNA (POL) dž. Kovařík Jaroslav Stajňa Patrik s.r.o.Senica (SVK)
7(2)STAR´S SONG (GER) Schadler Günter Stall Allegro (AUT)
8(7)KERGOLAY (IRE) Dubravka Erwin Stall Sarah (AUT)

8.Memoriál Georga Stärka (ME amatérskych jazdkýň)
1(5)BRITHNEY am. Jischaová SusannePD Senica
2(12)SZERSZEŃ (POL) am. Hofová KarinHotel Partizán Tále
3(3)SLOVAK GOLD am. Monfortová CélineSlovák
4(1)GOLDEN DREAM am. Manserová Kylie JaneCanter
5(6)HARMONY DANCER am. Břečková VeronikaStajňa Vino-Masaryk s.r.o.
6(2)DUKÁTEK (CZE) am. Dušková LenkaStáj Szikora
7(8)TOUCH OF VENUSam. Ryanová PaulineGestüt Güthler Hof
8(10)MAURBIG (CZE) am. Magdinová ZuzanaJohn Joseph Peter Cheyne
9(11)AVANTI (HUN) am. Marochničová AndreaRatex
10(9)CONSTANTINO (FR) am. Šarová LýdiaRatex
11(4)ARIAN (CZE) am. Kluchová MariannaHortim-Hanáček
PN(7)DAR am. Rodenbuschová VanessaSOUP Šaľa

9.Cena spoločnosti QENERIKA, s.r.o
1(7)RED BULL Línek Jaroslav PD Senica
2(3)MISSING am. Lysý Tomáš ,„Credendo Vincit!“ Žilina
3(2)YOKOB (CZE) Köhl Michal Antonín Šimera
4(5)SENTIS (CZE) Matuský Lukáš Stajňa Vino-Masaryk s.r.o.
5(6)MR BIHAR (CZE) Míča Pavel Stajňa Vino-Masaryk s.r.o.
6(4)CHARISMA (CZE) am. Neuvirt Lukáš Karaka-Kašný
Z(1)ODYS (POL) dž. Vávra František Elektromontáže Mička

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk