HOME


2016
    09.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Hdcp Laboratoře Mikrochem a.s. a Gynekologie Gebauer s.r.o.
1.(1)MÉDIUM, 8 Martin LiškaIlíková Kateřina
2.(6)LA CHARLOTTE, 5 am. Michal MikšovskýŠkrášková Alena
3.(5)MARCUS AURELIUS(FR), 6 ž. Jiří KousekPopelka Stanislav
4.(4)RAPPER`S MUSIC, 6 Jan OdložilNovák Antonín
5.(2)UDINE DE CHAMPFEU(FR), 8 ž. Pavel KašnýKašný Pavel
ZN(3)VINSON HILL, 5 žk. Pavel Složil ml.Růžičková Martina

2. Cena Města Krnova (pro mladé jezdce)
1.(4)TUDELLO(POL), 5 Adam ČmielOlehla Čestmír, MVDr.
2.(5)TRIVERO(USA), 10 žk. Pavel Složil ml.Neuberg Filip
3.(1)STAGER, 7 Jan OdložilNovák Antonín
4.(6)FRAGMENT OF SCYRIS, 5 Jan DerychDerych Vladimír
5.(2)TRAUTENBERG, 5 am. Michal MikšovskýBělka Martin
6.(3)KATRIBA, 8 am. Jiří ŠtencelMoravec Zdeněk
Z(7)MONTEPUCINI(FR), 6 Martin LiškaKřídlová Tamara

3. Cena Obce Světlá Hora
1.(3)CHANGING GUARD(IRE), 3 ž. Josef Váňa ml.Váňa st. Josef
2.(4)MICHALANGELO, 3 ž. Jaroslav MyškaOlehla Čestmír, MVDr.
3.(6)ROYAL FLYER, 3 žk. Pavel Složil ml.Růžičková Martina
4.(5)LIPO, 3 Jan DerychDerych Vladimír
PN(2)RUBIKON, 3 Jan OdložilNováková Jana, Ing.

4. Cena společnosti Lázně Poděbrady a.s.
1.(6)TEREBESZ(POL), 12 am. Michal MikšovskýBělka Martin
2.(8)SILK(GER), 5 ž. Josef Váňa ml.Váňa st. Josef
3.(2)LORD JAGMIN, 7 ž. Jiří KousekPopelka Stanislav
4.(3)GEMANUS, 10 am. Jiří ŠtencelMoravec Zdeněk
5.(7)LA MILLA, 6 bMartin LiškaIlíková Kateřina
6.(4)DELMEN, 7 Ján Mach, MVDr.Míček Milan, Ing.
Z(5)CASERTA, 5 ž. Pavel KašnýKašný Pavel

5. Cena Landbau s.r.o. Opava
1.(9)CATCH LIFE(ITY), 8 ž. Pavel KašnýKašný Pavel
2.(4)VICODY(FR), 7 bž. Jiří KousekPopelka Stanislav
3.(8)RENARD ARGENTÉ, 10 Jan OdložilNovák Antonín
4.(5)BUGABOO, 8 ž. Jaroslav MyškaLempochnerová Veronika
5.(3)IGRÁČEK, 7 am. Michal MikšovskýOlehla Čestmír, MVDr.
6.(1)WOODY, 6 Petr TůmaUhl Jiří
7.(6)WILD DANGER(GER), 9 ž. Josef Váňa ml.Váňa st. Josef
S(7)LOVE THE WIN(IRE), 9 Martin LiškaJunková Jana
Z(2)CLAAS, 6 žk. Pavel Složil ml.Marcová Petra

6. Cena Agrotechnic Moravia a.s
1.(2)LA SORBONA, 4 žk. Pavel Složil ml.Marcová Petra
2.(6)SWEET RED WINE, 4 Adam ČmielOdložil Pavel
3.(5)LA MEZALIE, 4 ž. Pavel KašnýKašný Pavel
4.(4)ZAMIRA, 4 ž. Josef Váňa ml.Váňa st. Josef
PN(8)MARCON, 4 Jan OdložilNovák Antonín
ZN(1)CHARMENE, 4 ž. Jiří KousekPopelka Stanislav

7. CENA RUMPOLD S.R.O. Ostrava
1.(8)SARAS(FR), 6 ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
2.(1)LAURIAN, 7 Kateřina HlubučkováOlehla Čestmír, MVDr.
3.(9)HAYLEY, 4 am. Veronika OlehlováZáhorová Eva
4.(6)ČÍRO, 6 Lucie BaluchováBaluchová Lucie, Bc.
5.(3)VALTZ, 5 žk. Jakub SpáčilLempochnerová Veronika
6.(7)VINNY`S LUNA, 4 Michal DemoNeuberg Filip
7.(10)FRIVOLINA, 4 am. Michal MikšovskýŠkrášková Alena
8.(4)LOTTO, 4 am. Soňa BodlákováOdložil Pavel
9.(2)VITALITA, 7 am. Alexandra SlámováKřídlová Tamara

8. Dostih neregistrovaných koní
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

9. Dostihy poníků
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

10. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



News

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




Info
Price list
Contact


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk